Bir Şarkısın Sen 2012 Yarışmacıları

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve elif tarafından 26 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  ATV 2012 Bir Şarkısın Sen Yarışmacıları
  Bir Şarkısın Sen 2012 Yarışmacıları, Bir Şarkısın Sen 2012 Yarışmacıları Resimleri, Bir Şarkısın Sen 2012 Yarışmacıları Atv, Bir Şarkısın Sen Yarışması ATV 2012

  Türkiye’nin en yetenekli çocuk seslerini bulmak için yeniden Atv televizyonunda başlıyor. Programın sunuculuğunu ise ilkinde olduğu gibi oyuncu Pınar Altuğ sunuyor.

  Ekranların Sevilen Yarışma Programı “Bir Şarkısın Sen” Türkiye’nin en yetenekli çocuk seslerini bulmak için yeniden Atv televizyonunda başlıyor. Programın sunuculuğunu ise ilkinde olduğu gibi oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ üstlenecek.

  Atv’nin sevilen programı “Bir Şarkısın Sen” ekranlara geri dönüyor. Geçtiğimiz yıllarda 6-13 yaş arasındaki Türkiye’nin gizli kalmış çocuk yetenekleri programda yer almış ve izleyicileri mest etmişti.

  Program bu yıl da Türkiye’nin bilinmeyen yeteneklerini büyük bir titizlik içerisinde araştırıp izleyenlerle buluşturmayı amaçlıyor. Minik yetenekleri keşfetmek için birçok ilde seçmeler yapıldı.

  Atv’nin sevilen yarışması Bir Şarkı Söyle Sen’de Berna Karagözoğlu müthiş performansı ile Kahverengi Gözlerin şarkısını söylemiti ve dillere destan olmuştu ‘Fındık Kurdu’ diye..
   


Sayfayı Paylaş