Bir dost kampanyası

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  smile adsl Bir Dost Kampanyası nedir?
  smile adsl Bir Dost Kampanyası, mevcut smile adsl abonelerinin, arkadaşlarını smile adsl abonesi yaparak hem arkadaşlarına, hem de kendilerine avantajlar sağladığı bir kampanyadır.

  Kampanyanın içerikleri ve avantajları nelerdir?
  Kampanyaya göre, arkadaşını smile adsl abonesi yapan tüm aboneler 1 ay ücretsiz internet erişimine sahip olacaktır. 12 arkadaşını abone yapan mevcut abone, internet 1 yıl ücretsiz* kullanma hakkı kazanır. Kampanyadan tüm mevcut abonelerimiz faydalanabilir. Yeni abone olacak kullanıcı, Hesaplı İnternet, Yıllık paket ve Aylık ( standart ) paket kampanyalarından yararlanabilir.
  Bu avantajlı kampanyadan yararlanarak abone olmak için tek yapmanız gereken, arkadaşınızın abonelik numarası ile birlikte 0212 444 33 75’i aramanız ya da web sitemizdeki formu doldurmanız.
  smile adsl’in bu yeni sisteminden faydalanın, hem arkadaşınızı avantajlarla smile adsl’li yapın, hem de siz internete ücretsiz bağlanın!

  Kullanım Koşulları:
  Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Mevcut abone, bir yıl içerisinde en fazla 12 kişiyi yeni abone yapabilir ve en fazla 12 kere indirim hakkı alabilir. 1 aylık ücretsiz smile adsl erişimi, yararlanılan kampanya kapsamında en fazla 26,81 TL’ye kadar geçerlidir. Aylık paket ücreti 26,81 TL’den yüksek olan paketlerde ise 26,81 TL indirim uygulanır. Yeni abone, abone olurken Hesaplı İnternet Kampanyası, Yıllık veya Aylık Paket’ten faydalanabilir, diğer kampanyalardan yararlanamaz.

  Arkadaşını davet etmek için tıkla
   


Sayfayı Paylaş