Bilgisayarınızın Tüm Özelliklerini Gösteren Program

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 29 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Eski yada yeni bilgisayarınızın tüm özelliklerini aşağıda linkini paylaştığımız ücretsiz programla öğrenebilirsiniz. Bilgisayarınızın işlemcisinin tüm detaylarını öğrenmek, ana kart ve BIOS ile ilgili bilgilere ulaşmak için kullanabileceğiniz Hardware Freak, ekran kartı, ses kartı, sabit disk gibi temel öğelerin yanı sıra işletim sistemi ve hatta yazıcı ya da harici depolama ünitelerine kadar her konuda size aradığınız bilgiye ulaşmak için yardımcı olabilir.

  Kurulum gerektirmeyen Hardware Freak'i bu özelliği sayesinde USB belleğinizde kolaylıkla kullanabilir ve yanınızda taşıyarak örneğin iş yerinizdeki bilgisayarınıza ait donanım bilgilerinideincelemenizeyardımı olabilir. [/COLOR] öğrenmek için aşağıda linkini paylaştığımız ücretsiz program tam size göre. Bilgisayarınızın işlemcisinin tüm detaylarını öğrenmek, ana kart ve BIOS ile ilgili bilgilere ulaşmak için kullanabileceğiniz Hardware Freak, ekran kartı, ses kartı, sabit disk gibi temel öğelerin yanı sıra işletim sistemi ve hatta yazıcı ya da harici depolama ünitelerine kadar her konuda size aradığınız bilgiye ulaşmak için yardımcı olabilir.

  Kurulum gerektirmeyen Hardware Freak'i bu özelliği sayesinde USB belleğinizde kolaylıkla kullanabilir ve yanınızda taşıyarak örneğin iş yerinizdeki bilgisayarınıza ait donanım bilgilerinideincelemenizeyardımı olabilir.

  Home - Hanna Nao'm
   


Sayfayı Paylaş