Bilgi Paketlerine Yaz Kampanyası

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve Balako tarafından 15 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. Balako Well-Known Member


  Turkcell Bilgi Paketlerinde Yaz İndirimi! İlk 2 ay %50 indirim ile haftada sadece 50 Kuruşa dilediğiniz bilgiler gün gün cebinize geliyor!

  Turkcell Bilgi Paketlerine şimdi üye olun, ilk 2 ay boyunca haftada sadece 50 kuruşa dilediğiniz bilgiler en güvenilir kaynaklardan gün gün cebinize gelsin! Devamında haftada sadece 1 TL’ye gündemi cebinizden takip etmeye devam edin.

  Hemen Katıl
  Haber Paketi için;
  YAZHABER yazın 7777’ye gönderin.

  Astroloji Paketi için;
  YAZBURC yazın 7777’ye gönderin.

  Magazin Paketi için;
  YAZMAGAZIN yazın 7777’ye gönderin.

  Kampanyaya dahil olan Bilgi Paketleri aşağıdadır:
  Haber Paketi: Anadolu Ajansı güvenirliliği ile Türkiye’nin gündemini anlık cebinizden takip etmek için Turkcell Haber Paketi’ne üye olabilirsiniz. Her gün cebinize son dakika haberleri anında gönderilir.
  Rezan Kiraz Astroloji Paketi: Rezan Kiraz her gün burcunuzu yorumluyor, cebinize gönderiyor! Burcunuzu seçin üye olun, her gün burç yorumunuzu cebinizden okuyun. Üstelik, haftalık tarot yorumları ve aylık burç yorumları da ücretsiz cebinize gelsin.
  Magazin Paketi: Turkcell Magazin Paketi ile en son magazin haberlerini Show Tv güvenirliliği ile cebinizden takip edebilirsiniz. Üstelik, Cumartesi günleri magazin haberlerini video ile izleyerek takip edebileceksiniz!

  30 Eylül 2011 tarihine kadar geçerlidir.
   


Sayfayı Paylaş