Bikini giymeye hazırlanın

Konusu 'Moda' forumundadır ve elif tarafından 14 Haziran 2007 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Siz kendinizi serinletirken, etrafınıdakilerin de serinlemesini istiyorsanız, bikini vücudu için şimdiden hazırlıklara başlamanız gerekir. İşte bikini vücudu için yapılması gereken aşamalar...

  • Doğru bir duruş: Doğru durmayı bilmek, vücudunuzun sadece saniyeler içinde bile çok daha güzel görünmesini sağlayabilir. Üstelik iyi bir vücut duruşunu benimsemek aynı zamanda harika bir egzersiz yerine geçer. Midenizi içeri çekin, poponuzu hafifçe kasın ve göğsünüzü çıkartın. Omuzlarınız gevşek ve geride durmalı. Çeneniz yere paralel ve başınız vücudunuza uygun şekilde dik durmalı. Otururken de önemli kural vücudunuzun dikliğini bozmamanızdır.
  • Ölü derilerden kurtulun: Ölü derileri attıktan sonra incelen cilt, daha düzgün ve şeffaf görünür. İşte etkili bir tarif, bir kase dövülmüş badem ya da fındığın içine bir domatesi rendeleyin ve bu karışımla, dirsek ve dizlerde yoğunlaşarak, vücudunuzu ovun.
  • Nemlendiriciyi unutmayın: Ölü derilerden arındırdığınız cildinizi nemlendirerek hem ipeksi bir görüntüye kavuşturabilir, hem de harika bir bronzluk için zemin hazırlayabilirsiniz. Banyodan çıkıp, havluyla kurulandıktan hemen sonra, cildinize nemlendirici bir ürün sürün.
  • Şişkinliği yok edin: Bu ürünlerin vücuda özel olanlarıyla, sadece dakikalar içinde vücudunuz daha güzel ve fit görünebiliyor. Vücudun tuttuğu fazla suyun atılmasını kolaylaştıran bu ürünler özellikle bacaklarınızı daha hafif hissetmenizi de sağlıyor.
   


Sayfayı Paylaş