Biber Yağı Faydaları ve Kullanımı

Konusu 'Şifalı Bitkiler' forumundadır ve elif tarafından 27 Mart 2010 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Biber Yağı Faydaları ve Kullanımı
  Biber Yağının Faydaları: Uygulandığı bölgede yağ yakışını hızlandırarak bölgesel olarak incelme, yağ birikimi görünümünü, portakal kabuğu görüntüsünü azaltmaya ve zayıflatmaya yardımcı olur. Sadece zayıflama değil, göbek, basen ve hareketsiz bölgelerdeki kiloların verilmesindede yardımcı olur. Doğum sonrası ve kilo alıp veren kişilerde oluşan çatlakların giderilmesinde kırışıklıkların açılmasında etkilidir. Sindirim sisteminizi ve doğal dengenize zarar vermeden, diyet yapmanıza gerek kalmadan kilo vermenize yardımcı olur.

  Biber Yağı Nasıl Kullanılır? Uygulanacak bölgeye dairesel hareketlerle, 10-15 dakikalık masajla (fazla bastırmadan) yayilmasi saglanir. Uygulama sonrasi streç film yardımıyla bölge sarılır. 45 ila 60 dakika vücutta kalmasi yeterlidir.turkeyarena.com Bu süre içinde günlük aktivitelerinizi (ev işi, spor, yürüyüş... vs) sürdürebilirsiniz. Bu işlem ürünün etkisini artırmaktadır. Vücuttan temizlenme gerekliliği yoktur.

  Uyarı: Ürünün hamilelik sürecinde kullanılması tavsiye edilmez. Mide rahatsızlığı olanlar da dahili kullanmamalıdır.
   


 2. RüzGaR Super Moderator

  Biber yağı kullanıpta zayıflayan oldumu gerçekten etkilimi
   
 3. Aylinn Well-Known Member

  kırmızı biberin yağ yakıcı etkisi doğruymuş herkese tavsiye ederim, bende tv reklamında görüp almıştım. karın bölgem gerçekten inceldi.
   

Sayfayı Paylaş