Biber Hapı

Konusu 'Şifalı Bitkiler' forumundadır ve elif tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Biber Hapı

  Şahsen zayıflama ilaçlarını incelerken kelimelerin arasında ilk aradığım bilgi ayda kaç kilo verdirdiğidir. Tabi bunu yaparken sağlıklı olmasına da dikkat ediyorum. Merakta bırakmamak adına hemen söyleyelim. Biber Hapı ayda 4 ila 9 kilo verdiriyor.

  [​IMG]


  Piyasaya da zayıflamaya yönelik birçok ilaç var. Biber Hapı da onlardan biri. Biber hapının diğerlerinden ne farkı var? Diyecek olursanız bence zayıflatma etkisinin yanında bölgesel olarak incelme sağlaması ve sarkma gibi etkilere yol açmaması. Vücudun neresinde fazlalık ve yağ varsa biber hapı onları bulup eritiyor. Vücuttaki yağ yakımını sağlarken su ihtiyacının artması ve biber hapının da bunu sağlaması çok iyi bir fonksiyon.turkeyarena.com
  Bütün zayıflama haplarında bol su takviyesinden bahsedilir. Biber Hapı bu su takviyesini kendi sağlıyor.

  Biber hapı tamamen bitkisel bir hap. Vücutta yaktığı yağları boşaltım sistemiyle dışarı atıyor. Sıkı rejimler yapmanıza da gerek yok. Tabii ki yediklerinize dikkat etmekle biber hapından göreceğiniz faydayı arttırabilirsiniz. Tespit edilmiş bir yan etkisi yok fakat kullanmasının sakıncalı olabileceği insan gurubu var. Bu hapı kullanmaması gereken grup içinde Hamile, gebe ve emziren bayanlar, Karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliği olanlar, Yüksek tansiyonlu kişiler ve Ülser veya Gastrit şikâyeti olanlar var. Aynı zamanda biber hapının beraberinde kullanılması gereken ilaçlar varsa eczacınıza danışmalı ve alkolle alınmamalı gibi uyarılara da kulak asılmalı.

  Biber hapı fiyatı 40tl. Biber hapının etkileri ve fiyatının da uygun olması insanları mutlu ediyor. Şuan için en etkili zayıflama ilacının biber hapı olduğunu söyleyebiliriz.

  (2009)
   


Sayfayı Paylaş