Beylere Özel Reçete Kadınları Etkilemenin Yolları

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 31 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Beylerin Kadınları Etkilemenin Yolları için Yazılmış Reçete
  Bayanları etkilemede zorluk yaşayan erkekler için hazırlanmış faydalı öneriler
  ;

  Özellikle Görünüş dış görünüşünüz bir kadını etkilemek için çok önemlidir. Biz Kadınlar için erkeklerin görünüşü çok önemlidir. Mutlaka bir erkeğin kılık kıyafeti düzgün, temiz, ütülü ve şık olmalıdır. Siz beyşer giyiminizle ben buradayım demelisiniz.

  Bu çok önemli mutlaka Bembeyaz Dişleriniz olmalı. Kadınların erkeklerde dikkat ettiği bir diğer noktaysa bembeyaz dişler olacaktır sararmış bakımsız dişler hiçbir kadının hoşuna gitmez.Pırıl pırıl bir gülümsemenin anahtarı olan beyaz dişler ile biz kadınların dikkatini çekebilirsiniz.

  Önemli ve dikkat etmeniz gereken bir husus ise Konuşma Tarzınız olmalıdır. Kadınlar erkeklerin bir toplumda nasıl konuştuğuna önem verirler. Bir erkek konuşmasıyla istediği kadını etkileyebilir. Ses tonu hitap tarzı her şeyi değiştirebilir konuşmanıza ve kullandığınız kelimelere bir kadını etkilemek istiyorsanız daha fazla önem vermelisiniz.

  Bir erkek karşısındaki kadını bakışlarıyla etkileyebilir. Çünkü bakışlar çok şey ifade eder ve kadınlar bakışlara çok önem verirler bakışlarınızla kadınları etkilemeniz çok kolaydır.

  Neşeli ve Esprili Olmak özellikle kadınlar kendilerini güldüren komik erkeklerden hoşlanırlar bunu biliyormuydunuz Küçük birkaç espriyle bir kadını kendinize çekebilir ve onu etkiliyebilirsiniz. Sizler bu konumuza ilave ek bilegiler yapmak isterseniz yorumlarınızla konumuza katkıda bulunabilirsiniz. Kadınları Etkilemenin Yollarından bir kaçına deyindik umuyoruzki siz beylere yardımcı olabilmişisizdir.
   


Sayfayı Paylaş