Beyaz Karanfil Kurtlar Vadisine Dayanamadı

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve ot-gu tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  ATV ekranlarında yayına başlayan Beyaz Karanfil adlı dizi Kurtlar Vadisi Pusu’ya rakip olmuştu ama işler istedikleri gitmedi reytingleri Kurtlar Vadisi Pusu karşısında adeta yere çakıldı!

  ATV'nin Ekim ayında yayınlamaya başladığı dizi Beyaz Karanfil de reytinglere yenildi. Yapımcılığını ve senaristliğini Kurtlar Vadisi Pusu'nun eski ekibinden Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan yaptığı Beyaz Karanfil dizisinde yine Kurtlar Vadisi'nin eski oyuncularından Kenan Çoban, Hakan Boyav ve Ali Sürmeli başrolde oynuyordu.

  ATV'nin iddialı yapımı olması beklenen dizi ilk bölümüyle hayal kırıklığına neden oldu.Önce Cuma akşamları ekrana gelen Beyaz Karanfil, reytinglerde üstlerde olamadı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun karşısına Perşembe akşamina alınan dizi yine başarılı olmadı. Dizi geçen Perşembe yayınlanan 5. bölümüyle reytinglerde Total'de 23. AB grubunda ise 36. olabildi.Dizinin bu hafta yayınlanan 5. bölümünden sonra yayından kaldırıldığı iddia edildi. Beyaz Karanfil, ATV'nin yeni sezonda yayından kaldırdığı 4. dizisi oldu.

  Öte yandan ATV'nin yayın akışından diziyi çıkartmadığı görüldü. Kanalın yayın akışına göre 'Beyaz Karanfil', Perşembe günü saat 20.00'de 6. bölümüyle ekrana gelecek. Dizi gerçekten kaldırıldı mı veya kaç hafta daha devam edecekler izleyip göreceğiz.
   


Sayfayı Paylaş