Behzat Ç. Erdal Beşikçioğlu Diziden Ayrıldı Mı

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 27 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Erdal Beşikçiöğlu Behzat Ç'den ayrıldı mı? Behzat Ç.(Erdal Beşikçioğlu) Diziden Ayrıldı mı? Neden Ayrılıyor?

  Behzat Ç.'nin son bölümünde Erdal Beşikçioğlu oynamadı. Behzat Ç.'yi izleyenlerin gözü son dakikaya kadar Erdal Beşikçioğlu'nu aradı fakat usta oyuncu dizinin sonuna kadar rol almadı. Bu durum 'Erdal Beşikçiöğlu Behzat Ç'den ayrıldı mı? sorusunu akıllara getirdi. Behzat Ç. izleyicileri duruma tepki gösterdi.

  [​IMG]

  Dizinin yeni bölümünde Harun'un babası bir cinayetin şüphelisi olarak suçlanırken, Cevdet'in sevgilisi ve Harun'un kardeşi Aslı ise eski sevgilisi tarafından kaçırıldı. Cinayeti Aslı'nın eski sevgilisinin işlediği ve intikam almak için Aslı'nın babasının üstüne yıkmaya çalıştığı ortaya çıkarken, dizinin son sahnelerinde ise Cevdet, kaçırılan sevgilisi Aslı'yı kurtardı.

  Ancak bu bölümde Behzat Ç.'nin dizi boyunca hiç bir sahnede yer almaması ise dikkat çekti. 3 senedir devam eden dizi ilk defa Behzat Ç. olmadan yayınlandı. Bu ilginç duruma sosyal medya kullanıcıları da tepki gösterdi.

  Twitter kullanıcılarının bir kısmı Behzat Ç.'siz bir bölümü Arka Sokaklar dizisine benzetirken, bazıları ise başrol oyuncusu olmadan bile dizinin heyecanını kaybetmediği yorumlarını yaptı.
   


Sayfayı Paylaş