Baymak DR Teknik Servis

Konusu 'Kombi' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Nisan 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Baymak DR Teknik Servis
  Türkiye’nin ve Dünya’nın teknolojik ürünlerini buluşturan bir marka olan BAYMAK, satış sonrasında 7x24 Teknik Servis ile bir ilke imza atarak İstanbul, Ankara, İzmir ve Gebze bölgeleri genelinde hizmet vermekte olan Dr. Teknik Servis firmasını tüketicilerinin hizmetine sunmuştur. Konusunda uzman teknik servis personeli ile, gece-gündüz demeden haftasonu ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz servis hizmeti için 444 0 235 numaralı BAYMAK Dr. Teknik Servis 7x24 Çağrı Merkezini kurmuştur.

  Dr Teknik Servis’in İstanbul, Ankara, İzmir ve Gebze bölgelerinde tüketicilerine sunduğu bu hizmet sadece telefon ile teknik destek şeklinde bir uygulama olmayıp, geceyarısı - sabah zaman dilimi aralığında gelen müracaatlara da farklı bir ücret veya ek bir ücret uygulaması yapılmadan en kısa sürede yerinde hizmet verilmektedir.

  Güleryüzlü hizmet, teknik donanım, yedek parça – işçilik garantisi, uygun fiyatlı yedek parça-servis ücretleri ve profesyonel yaklaşım ile tüketici müracaatlarına en kısa sürede hizmet verilerek üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Dr. Teknik Servis tarafından uygulanmakta olan “Kombi Ek Garanti Paketleri” ve “Bakım Sözleşmesi” kampanyaları ile tüketicilerin satın aldıkları cihazlardan uzun yıllar boyunca, en uygun maliyetlerle ve en düşük yakıt-enerji sarfiyatıyla, maksimum faydayı sağlaması hedeflenmektedir.

  Dr Teknik Servis tarafından uygulanmakta olan Garanti ve Bakım Kampanyalarımız hakkında 444 0 235 numaralı Dr Teknik Servis çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.

  [​IMG]

  Bilgi: DR TEKNİK SERVİS - BAYMAK
   


Sayfayı Paylaş