Bayanların Kalbini Kazanmak Zor Değil

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 5 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Bayanların Kalbini Kazanmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı
  Kadınların Kalbini Kazanmak, Bir Kadının Kalbini Kazanma Sırları

  Kadınları etkilemek hiç zor değil. Ona nasıl davranmalıyım Kalbini kazanmak için ne yapmalıyım diyorsanız işte cevabı;

  Haftasonu gezileri
  Maddi açıdan durumunuzda bir sorun yoksa sevdiğiniz insanla birlikte haftasonu gezilerine katılın. Değişik mekanlar yakınlaşmanızı sağlayacaktır. Hem böylece birbirinize ne kadar uyduğunuzu da anlayabilirsiniz.

  Sana Katılmıyorum
  Sürekli olarak kendi fikirlerinizi empoze etmekten ya da kız arkadaşınızın her fikrini onaylamaktan kaçının. Kendi düşünceniz yokmuş gibi davranmayın ama onunkilere de ne kadar saygı duyduğunuzu gösterin.

  Masallar
  Kadınların çoğu çocukluklarında masal okumaktan büyük zevk almıştır. Ayrıca kadınların romantik filmlere dayanamadıkları da bir gerçektir. Sevdiğiniz kadına bir masal yazın. Nasıl etkilendiğini göreceksiniz!

  Aşk şarkıları
  Hiçbir kadın kendisi için yazılmış bir aşk şarkısına "hayır" diyemez. Dikkat etmeniz gereken tek şey, doğru ortamı beklemeniz!

  Balonlar
  Sevdiğiniz kadının işe giderken hangi yollardan geçtiğini biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız işiniz çok basit. Yol boyunca bütün ağaçlara, sokak lambalarına kalpli balonlar asın. Ayrıca balonların üstüne sadece ikiniz için anlamı olan bir şeyler yazın. Bize teşekkür edeceksiniz!

  Telesekreter
  Biraz cesaret! Sevdiğiniz kadının hangi parçayı sevdiğini biliyorsanız telesekreterine bu parçayı kaydedin. Tabii birkaç tatlı söz söylemeyi de unutmayın.

  Dinlemesini Bilin
  Daha iyi erkek arkadaş, sevgili, koca ve baba olmak için daha dikkatli dinleyin.
   


Sayfayı Paylaş