Basenlerden Nasıl Kurtulurum

Konusu 'Diyet-Fitness' forumundadır ve GamZe tarafından 31 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Basenlerden Nasıl Kurtulurum
  Kalçalarından şikayeti olan bayanlara kalça eritme diyeti oldukça yararlı olacak, bölgesel incelme diyeti olarak adlandırılan diyetlerin en önemli özelliği egzersiz planlarınında diyet menüsü kadar ön plana çıkmasıdır. Genelde bir buçuk ay süreyle egzersiz programıyla birlikte verilen kalça eriten diyet listesi düzenli bir şekilde uygulandığında zayıflamamak imkansız. Özellikle yurt dışındaki ünlülerin uyguladığı ve hayallerini kurduğu küçük beden pantolonların giyilmesini kolaylaştıran kalça eritme diyeti genel hatlarıyla sizlere verilecektir. Kalça küçültme diyeti basen ve kalçaları hedef alarak bu bölgede bulunan yağ tabakasının eritilerek daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Uygulanacak olan kalça küçültme diyeti menüleri hemen heryerde rahatlıkla bulabileceğiniz öğünler içermesinin yanında yurdumuz insanının damak tadına uygun yemekler içerir. Kalçaların küçülmesini sağlayan diyet ve egzersizler için oluşturulan diyet programının bir diğer özelliği ekstra harcama gerektirmeden mutfağımızda bulunan yiyeceklerin belirli program dahilinde düzenli olarak tüketilmesi ile oluşacaktır. Diyet listesi basen ve kalça bölümünü hedef aldığından egzersizler bu bölgelere yönelik hazırlanır zayıflamanın sonucunda gereken sıkılaşma sağlanarak daha fit bir görünüm elde edilir. Kalça inceltme diyeti hakkında Doktor Gürkan Kubilay’ın uyguladığı kalça ve basen eritme diyeti bu konuda bir zok bayanın yardım aldığı diyet listesidir diyet listeleri bölümünde bu diyetin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Hazırlanan diyet programı ile birlikte verilen egzersizleri karın bölgesine yönelik olarak arttırılması ile göbek sorunu olanlarında oldukça yararlanabileceği bir hale getirmekte mümkün olabiliyor. Diyet süresinin altı hafta ile sınırlandırılması diyet sonunda tekrar eski beslenme alışkanlığına dönülmesine neden olmamalıdır.

  Bozulan beslenme alışkanlığı düzeltilerek devam edildiği sürece ömür boyu diyet yapmak zorunda kalmayacaksınız. Basen eriten diyetler aynı şekilde hazırlanır. Görülüyorki bayanların başını ağrıtan kalça ve basen sorunu aşırı karbonhidrat tüketimi ve hareketsiz bir yaşam tarzıdır. Şu kesinlikle unutulmamalıdır nasıl ki kalça ve basenlerdeki kilolar yavaş yavaş gelip oraya yerleştiler aynı şekilde ağır ağır geri gidecektir. Şok diyet tarzı hazırlanan tektip beslenme diyetine kesinlikle yönelmeden en sağlıklı diyeti kendi bünyenizin değerlerini gözönüne alarak hazırlamalı ve düzenli bir şekildi uygulamalıyız.

  Çağımızın hastalığı olan obezite konusunda teknolojinin nimetlerini kullanarak yaşamak elbette hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor, ancak tüm hareketliliğimizi elimizden alıp hantal hareketsiz bir yaşama bizleri sürükleyerek sağlığımızı tehdit edecek boyuta gelmesini sağlamadan dikkatli ve duyarlı şekilde günlük yaşantımızı planlamalı egzersizlerden uzak kaldığımız zamanlarda gün içerisindeki hareketliliğimiz egzersizlerin yerini alabilmeli.
   


Sayfayı Paylaş