Başak Burcunun Yükseleni

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yükselen Burcunuz Başak İse

  Eğer Astroloji haritanızda Başak Burcu yükseliyorsa o zaman hemen her konuya analizci bir şekilde bakıyorsunuz demektir. Detaylara aşırı derece dikkat göstermeniz size içinde bulunduğunuz konunun esasının idrak ettirmeyebilir. Hem kendi hakkınızda hem de etrafınızdakiler hakkında kritik düşünüp giriştiğiniz her işte mükemmellik arıyorsunuz. Bu yüzden kendinize olan güveninizin artması için etrafınızda her şey düzenli bir biçimde olması gerekiyor. Ayrıca her yapmak istediğiniz işte ilk önce o iş ile ilgili olan gerçekleri inceliyorsunuz.

  Yükselen burcu Başak olan kişilerin en belirgin özellikleri arasında disiplinli olmaları, yargılama yeteneği ve diplomat olmaları vardır. Adaletli olması ve alçakgönüllü olması en önemli özellikleri arasında bulunmaktadır. Son derece çekici insanlardır. Kafaları çok iyi çalışır. Her şeyi birbirinden ayırt etme özellikleri vardır. Çalışkan olmaları ile hayatlarında sürekli olarak yükselmeye meyillidirler. Her ayrıntıya fazla takılı olmaları, asıl odaklanmaları gereken noktadan uzaklaşmalarına neden olur. Biraz bakış açılarını değiştirmeleri gerekir.

  Yükselen burcu Başak olan kişiler sosyal olarak aktif, hoş ve sevilen insanlardır. Açık kişiliklerine rağmen onları tanımak oldukça zordur. Yükseleni Başak olan kişiler güvendiği, içten ve samimi bulduğu kişilere tam olarak kendilerini açar. Fevri olmak, yükselen Başağın oldukça uzağında olan bir davranış biçimidir. Kolay kolay sinirlenmezler ancak kendilerine haksızlık eden kişileri affetmeleri oldukça zordur. Zihinsel olarak gelişmiş olmalarına rağmen kendi düşüncelerine sıkı sıkıya bağlılık gösterir, düşüncelerini değiştirmek hiçte kolay değildir.
   


Sayfayı Paylaş