Başak burcu özellikleri kadın

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Başak Burcu Kadını Genel Özellikleri

  Başak burcu kadını sorumluluk sahibi, idealist, hırslı, nazik, detaycı ve hassastır. Titizdir ve en ufak ayrıntılara dikkat eden yapısıyla dikkat çeker. Evcimen yapısıyla evine çocuklarına çok düşkündür. Evine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır.

  Başak burcu kadını hoş mizacıyla dostları tarafından sevilir ve çok sayıda arkadaşı vardır. Mizah anlayışı oldukça gelişmiştir.

  Başak burcu kadını çalışkan ve azimlidir. Sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirir. Başarmak için elinden gelen tüm çabayı gösterir. Pratik olması nedeniyle olaylara anında müdahale edebilmektedir. Diğer bir taraftan alıngan bir yapısı vardır. Kolayca incinebilir ve darıldığı kişiyi hemen affedemez. Kindar değildir fakat hemen de unutamaz.

  Zeki başak burcu kadını sorunları en mantıklı şekilde çözüme ulaştırır. Adalet ve merhamet duygusu fazlasıyla gelişmiştir. İkili ilişkilerde sadık ve anlayışlı bir partner olur. Mükemmeliyetçidir ve ilişkisine sahip çıkar. Kendisine hayatı hoş bir biçimde sunan şefkatli ve sevecen bir erkekle ömrünün sonuna kadar mutlu olabilir. Çocukları sever ve en iyi biçimde eğitir. Hayatı kontrol edebilmek ona güven verir.

  Fiziksel Özellikleri:
  Başak burcu kadını fiziksel olarak gerçekten çekici bir görünüme sahiptir. Orta boylu kadınlardır. En dikkat çekici olanı ise yüzleridir. Güzel saçları vardır. Parlak ve belirgin göz yapısına sahiptirler. Çenesi ve burun yapısı keskin hatlara sahiptir. Küçük ağız yapısına sahiptirler. Çekici yürüyüş stiline sahiptirler. Hatta yürüyüşleri ile insanları duraklatabilirler. Zarif görünüme sahip olan Başakları kolları ve bacakları da bu anlamda destekler. Giyim konusunda iyi olduklarını söylemek gerekir. Genellikle çiçek desenli kıyafetleri tercih ederler. Renk olarak ise denizci mavisi en beğendikleri arasındadır.

  Nasıl erkeklerden hoşlanır? Başak burcu kadını özellikle dürüst ve olduğu gibi davranan erkeklerden hoşlanır. Sabırsız erkeklerden hoşlanmaz. Özellikle kendisine tahammül edecek, yaptıklarına tahammül edebilen erkeklerden hoşlanır. Kendisine en ufak şekilde saygısızlık etmeyen erkeklerden hoşlanır. Başak burcu kadını eleştiride bulunmaktan hoşlanır ve bu nedenle onun eleştirilerine karşı çıkmayan, bunu sorun haline getirmeyen erkeklerden daha fazla hoşlanırlar.

  Nasıl etkilenir? Başak burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle temiz ve titiz olmaya dikkat edin. Bunların aksi özellikler taşıyor ve titizliğe fazla önem vermiyorsanız hiç şansınız yok demektir. Çocukça değil, olgun davranmaya dikkat edin. Nazik olun ve saygılı davranın. Kavgacı olmayın ve maço davranışlar sergilememeye özen gösterin. Tüm bunları uyguladığınız sürece Başak burcu kadınını etkileme konusunda başarılı olabilirsiniz.

  Nelerden hoşlanır? Başak burcu kadını özellikle temizlik ve titizlik olan her şey ile ilgilenmekten hoşlanır. İnsanları eleştirmekten hoşlanır. Arkadaşları ile birlikte vakit geçirmekten, onlarla paylaşımlarda bulunmaktan hoşlanır. Kaliteden hoşlanır, iyi olana sahip olmak ister. Eğlenmekten hoşlanır. Ailesi ile birlikte vakit geçirmekten hoşlanır.

  Hediye seçimi: Başak burcu kadınına hediye almak istiyorsanız biraz pahalı hediyeler seçebilirsiniz. Çalışan Başak burcu kadınına ofisinde kullanacağı aksesuarlar alabilirsiniz. Onu teknolojik aletler alarak aşırı derecede mutlu edebilirsiniz. Spor yapmayı seven Başak kadınına spor salonunda aylık ya da yıllık üyelik hediye edebilirsiniz. Güzel bir ceket ya da elbise alabilirsiniz. Ancak renklerde özellikle laciveti seçmeye özen gösterin.
   


Sayfayı Paylaş