Başak burcu özellikleri erkek

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Başak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  Başak burcu erkeği inatçı, titiz,detaycı ve mantıklı yapısıyla dikkat çeker. Hoş ve sevecen bir mizacı vardır. Daima bakımlı ve hoş görünmeye dikkat eder. Hırslı ve çalışkandır. Para konusunda tutumludur.

  Başak burcu erkeği çevresindeki olumsuzlukları sözünü sakınmadan tenkit edebilir. Eleştirmeyi sever. Fazlasıyla açık sözlüdür. Düşünceli olmasına rağmen hoşuna gitmeyen şeyleri direkt ve net olarak söyler ve kırıcı olabilir. Temizlik onun için çok önemlidir. Bazen aşırıya kaçacak derecede titiz olabilir.

  Neşeli ve canlı bir karakter sergiler. Sorunlarla kolaylıkla baş edebilir. Başarı onun için olmazsa olmazlardandır. Düzensizlik ve disiplinsizlikten hoşlanmaz.Her şeyin yerli yerinde olmasından haz duyar.

  Başak burcu erkeği karşı cinste nezaket ve kibarlığa en az temizlik kadar önem verir. Aşık olmaktan korkar, fakat sevdiği zaman da sadık bir erkek olur. Sevdiği kişiyle dost olabilmeyi ister. Evlilikte düşünceli ve saygılı bir eş olur. Çocuklara çok düşkün olmamakla beraber iyi ve sorumluluk sahibi bir baba olacaktır.

  Fiziksel Özellikleri: Başak burcu erkeği fiziksel olarak dikkat çekici bir yüze sahiptir. Başak burcu erkeği vücudunda en çok saçlarına önem verir. Burnu ve çenesi kesin hatlara sahiptir. Gözleri parlak ve dikkat çekicidir. Küçük ağızlı olduklarını belirtmek gerekir. Başak burcu erkeği yürürken oldukça karizmatik durur. Kolları ve bacakları zarif duruşuna adeta destekler biçimdedir. Başak burcu erkeği kıyafet konusunda genelde yardım almayı tercih eder. Renk konusunda kötü renkleri tercih ettiğini söylemek gerekir. Denizci mavisi, Başak burcu erkeğine çok yakışır.

  Burçlarla uyumu: Başak burcu erkeği, Boğa burcu kadınıyla uzun süreli, güven içerisinde, uyumlu ve aşk ağırlıklı birliktelik kurabilir. Macera dolu, eğlencenin hakim olduğu ve hayatlarını renklendirecek bir ilişki arıyorlarsa, Yay burcu kadınını tercih etmeliler. Yengeç burcu kadınıyla fiziksel ilişkilerinde uyumu yakalayabilir.

  Nasıl kadınlardan hoşlanır? Başak burcu erkeği cana yakın, kendisine uyum sağlayan, geleneklerine aşırı derecede bağlı olmayan ve değişime açık olan kadınlardan hoşlanır. Karşısındaki kadın kendisine ayak uydurmasını bilir ve isteklerine karşı kayıtsız kalmazsa, Başak burcu erkeğinin ondan hoşlanmaması söz konusu bile olamaz. Biraz da olsa hakimiyeti altına aldığı kadından hoşlanır.

  Nasıl etkilenir? Başak burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız duygusal yaklaşımlarda bulunmaktan kaçının. Çünkü Başak burcu erkeği aşık olmaktan, kendisini paylaşmaktan korkar. Ona öncelikle bir arkadaş gibi yaklaşmalısınız. Temiz olmalı ve uyumlu olmalısınız. Düzene çok önem verir, bu nedenle her zaman düzenli olmaya ve şık görünmeye dikkat edin. Tüm bunları uyguladığınız sürece onu etkileyebilir ve sevgisini kazanabilirsiniz. Sizi yersiz yere eleştiriyorsa, bunu başardınız demektir.

  Nelerden hoşlanır? Başak burcu erkeği son derece düzenli ve planlı yaşamaktan, özellikle sağlık konularında araştırma yapmaktan ve eğlence hayatından hoşlanır. Antika eşyalara karşı ilgileri çok fazladır ve bu tarz eşyalara sahip olmaktan hoşlanır.

  Hediye seçimi: Başak burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ve zenginseniz ona bir dizüstü bilgisayar hediye edebilirsiniz. Bu sayede her alanda çalışmasını sürdürebilirler. Okumayı seven Başak burcu erkeğine kitap, okuma lambası veya okuma masası alabilirsiniz. Sağlık konusunda dikkatli olan Başak burcu erkeğine bir spor salonundan aylık üyelik de hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş