Başak burcu kadınının özellikleri nelerdir

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Başak Burcu Kadını Genel Özellikleri

  Başak burcu kadını sorumluluk sahibi, idealist, hırslı, nazik, detaycı ve hassastır. Titizdir ve en ufak ayrıntılara dikkat eden yapısıyla dikkat çeker. Evcimen yapısıyla evine çocuklarına çok düşkündür. Evine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır.

  Zekası keskindir, pratiktir ve el becerilerine sahiptir. Evdeki basit erkek işlerini başarıyla yapar. Sade, klasik bir giyim tarzını seçer. Gösterişten nefret eder yine de dış dünya ile uyumlu ve seksi görünür. Sert görünüşü erkeklere çekici gelir. Buzdağının altındaki alev topunu keşfetme arzusu uyandırır. Zeki ve özeleştiri yapabilen biridir. Annelik içgüdüsü gelişmemiştir. Mutfağa bağlı kalmak yerine entelektüel uğraşılarını sürdürmek ister.

  Başak burcu kadını hoş mizacıyla dostları tarafından sevilir ve çok sayıda arkadaşı vardır. Mizah anlayışı oldukça gelişmiştir.

  Başak burcu kadını çalışkan ve azimlidir. Sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirir. Başarmak için elinden gelen tüm çabayı gösterir. Pratik olması nedeniyle olaylara anında müdahale edebilmektedir. Diğer bir taraftan alıngan bir yapısı vardır.Kolayca incinebilir ve darıldığı kişiyi hemen affedemez. Kindar değildir fakat hemen de unutamaz.

  Zeki başak burcu kadını sorunları en mantıklı şekilde çözüme ulaştırır. Adalet ve merhamet duygusu fazlasıyla gelişmiştir. İkili ilişkilerde sadık ve anlayışlı bir partner olur. Mükemmeliyetçidir ve ilişkisine sahip çıkar. Kendisine hayatı hoş bir biçimde sunan şefkatli ve sevecen bir erkekle ömrünün sonuna kadar mutlu olabilir. Çocukları sever ve en iyi biçimde eğitir. Hayatı kontrol edebilmek ona güven verir.
   


Sayfayı Paylaş