Başak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Başak burcu erkeğini elde etmenin yolları

  Başak burcu erkeği fazla duygusal değildir. Aşık olmaktan çekinir, hatta korkar. Kendisini başka bir kişiyle paylaşmaktan çekinen, pasif bir erkektir. Gösterişi sevmez, tam anlamıyla naif bir tiptir.

  Gerçekten bu adamı istiyorsanız ve eminseniz birkaç taktik önerebilirim. Birlikte yaşanması çok zor bit tip olduğunu hatırlatmalıyım. Onu etkilemek istiyorsanız elinizden geldiğince her konuda “en iyi” olmalısınız. Çünkü o en iyiyi hatta mükemmeli arar. Onun kadını zenginlik ve gösteriş meraklısı değil iyi bir ekonomist olmalıdır. Başak erkeği aşk dolu sözler söyleyemez, kur yapamaz. Romantik sözleri söylemeyi, onu okşanmayı tek taraflı olarak üstlenmelisiniz. Meslek sahibi bir kadına ilgi duyar. Besleyeceği ve tüm masraflarını karşılayacağı bir kadın aramaz. Sağlık ve hijyen takıntısı vardır.

  Kendisine özen gösteren, şık olmayı seven, bakımına dikkat eden kadınlardan etkilenir. Kendisi oldukça titiz ve düzenli olduğu için, bu özellikleri taşıyan kadınlara karşı ilgisiz kalamaz. Ancak tam tersi özellikleri gösteren kadınlardan da nefret ederler.
   


Sayfayı Paylaş