Balık burcu özellikleri kadın

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 8 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Balık Burcu Kadını Genel Özellikleri

  Balık burcu kadını hırslı,tuttuğunu koparan, çekici, sempatik ve iyi huylu tavırlarıyla dikkati çeker. Duygusal ve romantiktir. Evcimen ve evine bağlı bir yapısı vardır. Kendini evinde huzurlu ve rahat hisseder.

  Balık burcu kadınının sezgileri kuvvetlidir. Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Toplum içinde dikkati çekmek ister ve kendiyle gurur duyar.İnce ruhludur ve sanata düşkündür.

  Kıskanç bir yapısı vardır ve her konuda en iyi olmak ister. İstediği her şeye ulaşmak ister ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Toplum içinde neşeli ve hareketli tavırlarıyla dikkati çeker. Giyime ve kuşama , bakımlı olmaya önem verir.

  Balık burcu kadını çekici ve hoş mizacıyla beğenilen bir kadın tipi çizer. Güzel ve zariftir. Aşka önem verir ve duygusal anlamda derin hislere sahiptir. Daima hayalindeki aşka ulaşmak ister. Sevip, sevildiğine inandığı taktirde sadık ve tutkulu bir aşık olacaktır. Aşk onun için her şeydir. İlişkisinde fazlasıyla fedakardır.

  Balık burcu kadını sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve kıskanır. Evliliğe yatkındır. Çocuklarına ve eşine bağlı olur.

  Nelerden hoşlanır? Balık burcu kadınları oldukça hayalperest bir yapıya sahiptir, bu nedenle hayal kurmaktan çok hoşlanırlar. Burcunun erkeğine göre daha çok sosyal aktivitede bulunmak ister. Arkadaşları ile birlikte güzel bir akşam gezmesinden hoşlanır. Alışveriş yapmaktan hoşlandığını da söylemek gerekir.

  Hediye seçimi: Şairane Balık burcu kadınına hediye almak istiyorsanız öncelikle güzel aşk şiirlerinin, romanlarının olduğu bir kitap serisi alabilirsiniz. Ayrıca ona eğlenceli gösteriler için bilette hediye edebilirsiniz. İpek gecelikler Balık burcu kadınının hoşuna gider bu nedenle bu tarz hediyeler de alabilirsiniz. Romantizme tam anlamıyla aşık olan Balık burcu kadınına, romantik anlarda olmazda olmazlardan olan renkli ve kokulu mumlar alabilirsiniz. Ayrıca sevdiği kişinin resmini koyması için resim çerçevesi de alabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş