Balık burcu özellikleri erkek

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 8 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  Balık burcu erkeği nazik, uyumlu,iyimser ve hayalperest yapısıyla dikkati çeker. Umursamaz tavırları olaylardan fazla etkilenmemesine neden olur. Düzenden ve sorumluluk almaktan hoşlanmaz. Başına buyruk yaşamaktan keyif alır.

  Balık burcu erkeği iş konusunda pratikliği sayesinde başarılı olur. Art niyetli değildir. İnsanlara kolayca güvenir.

  Balık burcu erkeği hayranlık duyduğu kadınlara aşık olur .Duygusal ve anlayışlı bir yapısı vardır.Sevdiği kadını mutlu etmek için türlü romantizm oyunlarına baş vuracaktır. Sanatçı ruhludur ve güzelliğe çok önem verir.Aşk onun için çok önemlidir. Aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur, yoksa çeşitli maceralar peşinde koşmaya devam edecektir.

  Balık burcu erkeği kişiliğini ve derin duygularını anlayan biriyle evlenip ömrünün sonuna kadar mutlu olur. Eşine ve çocuklarına düşkün, sadık ve düşünceli olacaktır.

  Nelerden hoşlanır? Balık burcu erkekleri özellikle hayal kurmaktan çok hoşlanır. Bilimsel işleri severler ve bu konuda araştırma yapmaktan ve yaratıcı fikirler sunmaktan hoşlanırlar. Metafizik konuları da daima ilgilerini çeker.

  Hediye seçimi: Balık burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ona kendi beğendiğiniz bir fotoğrafı ya da ünlü bir fotoğrafçının fotoğrafını çerçeveletip hediye edebilirsiniz. Maddi olarak gücünüz varsa yeni bir fotoğraf makinasıda alabilirsiniz. Balık burcu erkeğine hediye olarak akvaryum alırsanız mutlu edebilirsiniz. Bunun haricinde ona güzel bir tatil de hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş