Balık Burcu Meslekleri

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Balık Burcunun Başarılı Olabileceği Meslekler

  Balık burcu insanları iş hayatında son derece uyumlu insanlardır. Ekip çalışmasında hiçbir sorun çıkartmazlar. Yardım etme konusunda içten oldukları için, birçok insanın sorunları ile yakından ilgilenir. Paylaşımcı olduklarını söyleyebiliriz. İş hayatında verimli çalışması isteniliyorsa, teşvik edilmesi gerekir. Kolay kolay ince detayları atlamazlar, sezgilerini bu yönde olumlu bir şekilde kullanırlar. Başarı göstermek istiyorlarsa, yaratıcılık gerektiren işleri seçmelerinde fayda var.

  Hayal gücü isteyen, yardım, merhamet, özveri gerektiren alanlar onlara göredir. Önsezilerinin güçlü olması insancıl amaçlı mesleklerde başarı yolunu açar. Zengin iç dünyasını yansıtabileceği, duygusal doyum sağlayabileceği konularda çalışmaktan zevk alırlar. Kazanç sağlamak en büyük hedefleri değildir.

  Edebiyat, müzik, güzel sanatlar başarılı olabilecekleri dallardır. Müzisyenlik, hikaye, öykü, roman yazmak, şiir ve şarkı sözü yazarlığı, dans, bale, perde, sahne ve ressamlık mutlu olabilecekleri alanlardır.

  Doğa severdirler. Suyla ilgili konular, denizci, yüzücü su sporları, ilaç, içki sektörü, kozmetik alanı, moda, parfüm yapımı veya ticareti, ayakkabıcılık, balıkçılıkla ilgili konular yani genelde beşeri konular uğraşı alanları olabilir.

  Hassasiyeti ve merhamet gerektiren hastabakıcılık, yaşlılarla ilgilenme, hastalan tarafından sevilen bir doktor, yardım konularında görevli, öğretmen, rahip, rahibe, din görevlileri de genelde balık
   


Sayfayı Paylaş