Balık Burcu İş Hayatı

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Balık Burcu İnsanların İş Yaşamındaki Tutumu

  Balık burcu insanları konuşma ve ikna yetenekleri kuvvetli olduğu için müşteriyle ilişkileri iyi olur, yaptıkları işte başarılı olabilirler. Müşteri ilişkilerinde içten ve samimi olurlar. Bu nedenle konuştukları insanları iyi hissettirirler. Özellikle tıp alanında kariyer yapmak isterlerse bu yetenekleri sayesinde hastalara kendilerini iyi hissetmelerini sağlarlar.

  Balık burcu insanları yaptıkları iş ne olursa olsun, içten olurlar. Yaptıkları işin önemini bilerek yaparlar. İş hayatlarına yardımcı olarak devam ederlerse, gerekli ihtiyaçları bulup, istenmeden yerine getirirler.

  Balık insanları kendi işlerini kurmakta biraz çekingen olurlar. Yaptıkları işte başarı geliyorsa ilerleme riskini göze alırlar. Bu şekilde hareket etmeleri iyi olur, iş hayatlarında kolay kolay aldatılmazlar.

  Balık burcunun hayal gücü yüksek olduğu için, bu tür beceri isteyen işlerde başarılı olabilir. İnsanların neye ihtiyacı olduğunu önceden düşünebilir. Ürünlerin tanıtılmasında, reklam işlerinde de başarı yakalayabilir.

  Uygun meslekler: Başarılı olacakları mesleklerin başında sahne sanatları ve oyunculuk gelmektedir. Ayrıca bilişim, tıp alanı başarılı olabilecekleri alanlar arasındadır. İş hayatına kendilerinden daha fazla önem gösterirler. Onunla çalışan insanların, hiçbir sıkıntı çekmediklerini söyleyebiliriz. Zekaları o kadar gelişmiştir ki, proje üzerine kurulu olan işlerde her zaman aranılan insan olurlar. Detayları kolay kolay gözden kaçırmazlar.
   


Sayfayı Paylaş