Balık Burcu Fiziksel Özellikleri

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 12 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Balık Kadınının Fiziksel Özellikleri

  Balık burcu kadını fiziksel olarak gerçekten hoş bir görünüme sahiptir. Genellikle saçları kıvırcıktır ancak bazı Balık burcu kadınlarının ise dalgalıdır. Kıvırcık saçın gerçekten yakıştığı kadınlardır. Koyu kumral veya kestane ten rengine sahiptirler. En dikkat çekici olanı ise gözleridir. Bakışları olsun, kirpik yapıları olsun daima dikkat çeker. Balık burcu kadınlarının yüz hatları genellikle topludur. Ancak hatlar o kadar güzel yerine oturmuştur ki pek sorun bulunamaz. Burun yapıları ise genellikle kemerlidir. Fazla uzun boylu değillerdir, orta boylu olduklarını söylemek gerekir. Balık burcu kadınları tam anlamıyla modaevinden fırlamış gibi giyinirler. Antika kıyafetlere düşkünlükleri vardır. Giyim konusunda iyi olduklarını söylemek gerekir.

  Balık Erkeğinin Fiziksel Özellikleri


  Balık burcu erkeğinin fiziksel olarak en dikkat çekici özelliği saçlarıdır. Saçları genellikle kıvırcık veya dalgalıdır. Renklerinin ise koyu olduğunu belirtmek gerekir. Ön planda olan gözlere sahiptir. Bakışları ile dikkat çeken tiplerdir. Yüz hatları ise hafif toplu bir şekildedir. Vücutları ne kadar zayıf olursa olsun, yüz hatları daima topludur. Yüz hatlarının gerçekten simetrik olduğunu söylemek gerekir. Ağızı, burnu ve çenesi uyumludur.

  Balık burcu erkeği kolaylıkla kilo alabilir ve bu nedenle dikkatli olması gerekir. Moda konusunda iyi olduklarını söylemek gerekir. İyi giyinmesini bilirler. Ancak önemsiz bir yere giderken rahat giyinmeyi tercih edeler. Ayakkabıya olan düşkünlükleri aşırı derecededir. Giyim konusunda iyi olduklarını belirtmek gerekir.
   


Sayfayı Paylaş