Balık Burcu Bebeğinin Özellikleri

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 12 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Balık Bebekleri 19 Şubat 20 Mart

  Balık burcunda doğanlarçekingen ve mahcuptur. Hassas, duygusal, hayalperest ve sempatiklerdir. İstediklerini tatlılıkla ve güleryüz ile yaptırırlar. Sert tavırlar ve istediklerinin yapılmaması onların hemen kırılmasına ve küsmesine yol açar. Çok naziktirler ve çevrelerini incitmek istemezler.

  Çevrelerindeki her şeyi, iyi ya da kötü olsun, daha bebekliklerinde bile olduğu gibi özümser ve iç dünyalarındaki durumun da bunlar tarafından tamamen etkilenmesine izin verirler. Bu nedenle, bebeğinizin istediği başlıca şey, sevgi ve huzurun sağladığı güvenlik hissidir. Çevrelerindeki olumlu titreşimler, kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Onunla ilgilenirken çok düşünceli yaklaşımlar sergilemelisiniz, aksi takdirde kolayca kırılacaktır. Yaşadığı yer, diğer Su burçları gibi bir duygular ve hayaller dünyasıdır.

  Burçlar kuşağının en korkağıdır. Onu korkutmayın hemen kaybolur, sık sık cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyar. Özenli, dikkatli ve ayrıntılı öyküler oluşturur, yalancı olabilir çünkü duygusallığı en üst düzeydedir ve kırılmamak için bu yola girebilir. Balıklar kendilerine ait olan yerlerden geri çekilmezler ve sonuna kadar sahip çıkarlar.

  Aslında resim, müzik ve edebiyat gibi konularda kabiliyetlidirler, ancak hayal aleminde yaşarlar. Kendi haline bırakılırsalar daha da içine kapanırlarve hayalleriyle başbaşa kalmayı tercih ederler. Anne ve babanın sevgi göstermesi, yaşına uygun çocuklarla arkadaşlık etmesini ve dışa dönmesini sağlamaları lazımdır. Zamanla daha atak ve girişken bir tip olur.
   


Sayfayı Paylaş