Bakugan Marucho

Konusu 'Çocuk Bölümü' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Bakugan Marucho Kimdir ve Resimleri

  1. sezon : Battle Brawlers

  Marucho Marukura, 11 Yaşındadır takımdaki en küçükleridir Ama en iyi planları ve stratejileri oluşturur. Ailesi çok zengindir 7. Bölümde Dan'ın Şehrine Taşınır Herkes Evin Bi Mağaza ya da Dans Stüdyosu Olduğunu Sanar Marucho Kendisinin yeni evi olduğunu söyleyince herkes yere düşer. Bakuganı Aquoss Preyas'tır onu yeni evinde bulmuştur ama çok geçmeden en iyi arkadaşı olmuştur 17. bölümde yapılan bi maç Sonucu Preyas kader boyutuna gitti sanılır ama gitmemiştir.
  21. Bölümde Runo Ve Tigrerra sayesinde onu geri alır. Su Elementini kullanmaktadır Preyas 30. Bölümde Angelo/Diablo'ya evrimleşmiştir ama bu tam olarak bi evrim değildir çünkü preyas evrimleştiği zaman çoğalıyordur Buda çoğu zaman Marucho'yu avantajlı hale getirir. En Güçlü Aquoss savaşçısıdır.

  2. Sezon: Yeni Vestroia

  Marucho Marukura, 14 Yaşındadır. Dan ve Drago ile Vestroia'ya gelmiştir. 4. Bölümde Aquos Elfin ile tanışmıştır ve birlikte savaşmışlardır Preyas'ı kurtarmak için savaşıyordur. ve başarılı olmuştur. İlk maçını 4. Bölümde Mylene'e karşı yapmıştır kazanmak üzeredir ama Mylene tuzak bakuganı çıkarmıştır onunla Shun ilgilenmiştir. Bakuganı Elfin'dir. Frosch'un özellik enerjisini kazandığında Aquos Mix Elfin Olmuştur.

  [​IMG]

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş