Bakugan Kartları Yeni

Konusu 'Çocuk Bölümü' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Bakugan Kartları Oyunları
  Bakugan Oyun Kartları ve Açıklamaları

  Başlangıç Kartı: Bakugan savaşına başlamadan önce kullandıkları karttır. Üzerinde Bakugan Çemberi vardır.Oyuncu 3 parmağıyla Bakugan Çemberi olan tarafı kendine bakacak şekilde gösterir ve "Bakugan Saha Açıl!" diye bağırıp Bakugan Çemberi'ni rakibine gösterir. Sonra oyuncular Versoria boyutuna giderler ve dünyaları görür. Kartta ayrıca bakugan topu çıkabilmesi normal bir durumdur. Gökten kart yağdığında ilk önce bu kart gelmiş ve sonra içinden bakugan topu çıkmış.

  Geçit Kartı: Bakuganların üzerinde durduğu karttır. Ayrıca,geçit kartları Bakugan kartları içerisinde en temel olan karttır ve savaş sırasında bir oyuncunun en fazla ihtiyaç duyacağı kartların başında gelir. Kart, G – Power gücünü artırmakta kullanılır. Normal Kart, her Bakugan’ın geldiği gezegene bağlı olarak dağılım gösterir. HSP sayısı kartın alt kısmında bulunur. Bu özellik Bakugan savaşının kazananının belirlenmesi için kullanılacaktır. İyi bir Bakugan Oyuncusu kartların özelliklerini çok iyi bilir ve savaş sırasında onları zekice kullanır.

  Karakter Kartı: Her bakugana özel olarak tasarlanmış bir Karakter kartı bulunmaktadır. Nornal kartlarda olduğu gibi bir karakter kartıda 6 G-Power desteği ve 1 HSP sayısından oluşur. Karakter kartı bir Bakugan karakterini taşıyacak ve onun üzerinde durduğunda G-Power’ını ikiye katlayacak olması bakımından farklılık gösterir. Eğer bir bakugan kendi karakter kartı üzerinde duruyorsa gücünü inanılmaz derecede arttırır ve neredeyse yenilmez olur.

  Komuta Kartı: Komuta kartı Bakugan savaşına şaşırtıcı hamleler getirir. G – Power gücünü artırır. Bir komuta kartı kullanıldığı zaman her iki oyuncu da kartın kurallarına uymak zorundadır. Komuta kartını kullanan oyuncu önemli bir avantaja sahip olur ve bir anda savaşın galibi olabilir. Bakugan savaşında gerçekten önemli yeri bulunan bir karttır.

  Yetenek Kartı: Yetenek kartı bir savaşın belkide en stratejik kartıdır. Yetenek kartlarının gücü göz önünde bulundurularak, oyuncuya bir savaşta sadece tek bir yetenek kartı kullanma izni verilmiştir. Diğer kart türlerinin aksine Yetenek kartlarının G-power arttırma etkisi yoktur. Bunun yerine HSP sayısı verir ve yetenek kartlarını belkide en kıymetli kart yapan tüm savaşçıları belirli bir şeyi yapmayı zorlama özelliği vardır. Doğru zamanda doğru Yetenek kartını kullanarak en çıkmaz anlarda bile galip gelebilir, rakibiniz stratejik zekanızla alt edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş