Ayrıcalıklar kulübü üyeleri Ferrari test etti

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve OrKuN tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Yapı Kredi’nin Türkiye’nin en prestijli kredi kartı programı olarak sunduğu World Crystal Club, üyelerine Ferrari’nin en son modeli olan Ferrari 430 Scuderia’yı İstanbul Park’ta test ettirdi..


  Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek İtalya’dan yalnızca bir günlüğüne ve bu organizasyona özel olarak getirtilen Ferrari 430 Scuderia’yı F1 pistinde test eden World Crystal Club üyelerine ileri sürüş eğitimlerini ise Pilota Ferrari ekibinden F3 Dünya Şampiyonu Pilot Andrea Piccini verdi.
  Ferrari’nin resmi ileri sürüş teknikleri kursu “Pilota Ferrari”nin profesyonel pilotları tarafından verilen sürüş eğitimlerinin ardından İstanbul Park pistine çıkan Crystal Club üyelerine test sürüşlerinde Delta Spor Takım Direktörü Osman Tüter yönetiminde Burak Çukurova ve Dağhan Ünlüdoğan gibi ralli şampiyonları eşlik etti.


  Ayrıcalıklar kulübü
  World’ün seçkin müşterilerinin hayat tarzlarına yönelik oluşturduğu Crystal Club bir ayrıcalıklar kulübü olarak tasarlandı. Yalnızca davet ya da referans yoluyla üye olunabilen bir kart programı yaratan World öncelikle Özel Bankacılık müşterileri arasından seçilmiş bir grubu bu kulübe davet etti. Üyelerine kişiye özel olarak planlanmış ayrıcalıklar ve paranın satın alamayacağı deneyimler yaşatmak üzere tasarlanan World Crystal Club, jet kiralamak, Formula 1 pilotlarıyla tanışarak Formula 1 aracını kullanmak ya da Oscar Ödülleri Gecesi için davetiye temin etmek gibi olağandışı istekleri yerine getiriyor.

  [​IMG]
  26.06.2008, Perşembe
   


Sayfayı Paylaş