Ayça İnci Atlılar Dizi Kadrosuna Katılıyor

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 23 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Ayça İnci Atlılar dizisinde
  Atlılar dizisinin kadrosuna bir ünlü oyuncu daha katıldı Ayça inci

  Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Altılar dizisinin yönetmenliğini Muharrem Gülmez’in, senaristliğini Serdar Akar’ın yapıyor, Aslı Tandoğan, ünlü model Burcu Kutluk,Sarp levendoğlu ve Behzat Ç.’nin Savcı Esra’sı Canan Ergüder Atlılar dizisinde oynayacağı daha önce açıklanmıştı.

  Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da bulunan Nu Boyana Film Stüdyoları’nda çekilecek olan Atlılar dizisinin kadrosuna güzel oyuncu Ayça İnci de katıldı.

  “Atlılar”ın kadrosuna dahil olan oyuncu, Sofya’da çekilecek “Atlılar” adlı dizide Işılay Hatun’u canlandıracak.

  Adam Film ve Star Yapımın ortak çekeceği dönem dizisi eylül ayında Star TV ekranlarında olacak.

  Ayça İnci kimdir
  (d. 30 Nisan 1978 , İstanbul) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.
  Lise eğitimi sırasında reklam filmleri ve müzik kliplerinde oynayarak kamera karşısına geçen sanatçı, 16 yaşındayken Kartal Tibet'in yönettiği "Borsa" adlı tv dizisinde ilk rolünü aldı. Emektar sinema oyuncusu Bilal İnci'nin torunu olan Ayça İnci, resim konusunda üniversite eğitimi almak istemesine karşın, düşünce değişikliğiyle oyunculukta karar kılarak 1997'de Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu'nda kurs gördü. MSM'de dört yıl sinema, müzikal ve tiyatro eğitimi aldı. Ahmet Kaya'nın Beni Vur isimli şarkısının Sinan Çetin tarafından çekilen klibinde yer aldı. Uğur Yücel'le tanışmasının ardından "Alacakaranlık" dizisinde rol alarak dikkat çeken sanatçı, Süheyl Uygur - Behzat Uygur Tiyatrosu'nda turne oyunlarında görev yaptı. İnci, sinema ve dizi filmlerde rol almayı sürdürmektedir.

  Ayça İnci Resimleri
  [​IMG]

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş