Ayben Kısmet Şarkısı

Konusu 'Şarkı Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. SeçiL Well-Known Member


  Ayben Kısmet Şarkı Sözü
  Ayben Kısmet Şarkısı Sözleri

  Jilet olmuş genç insan bilet almış yoksulluğa göz yuman da var.Bak kumanda kontrol kendini bilmeyen insanlara yer veren de var. Müziği kaldırım taşında yapmaya çalışan kardeşimle benim aramda fark yok.Kan ter içindeki toplum barındığın hayatı gör bir anda varlık ve yokluk inceden koyar inceden bayar ufaktan sayar yalandan kayar ayaklar bazen çalışmaktan da ellerin kanar. Kimisi kendi kendine idare eder. Elinde kalan hayatı anlarken kimisi hayatını mensup derdini paylaşmak adına ortak arar.

  Nakarat
  Yüreğimde dert çok dostum
  Zor günlerse geçer elbet
  Bu dünyada bize yer yok dostum
  Kalbini buzla dağla atesin sönmez. *2

  Sorsam güneşi kıskanır o yeri ayı sorsam güneşi kitlenir o neyi anı bilsek yüzünü döndüğün anılara bi nispet yapsak ah olura kısmet *2

  Bitmeyen bi kan davası varsa karşılıklı isteksizlikler var.Yanlış anlaşan insanlar aslını unutup konuşanlar var. Konuşanlar desen de bilmez.
  Neden ağlıyor annesine sarılmayı özleyen evlatlar.Nedenini anlamadan asumlara saldıranlar var. Rüyayı sorsan iyice yaşanmaz. Dünyayı alsa gözü doymaz. Ona dünyayı versen tatmin olmaz.Dünyayı yok etse pişman olmaz. Vampir gibi zevkine can alır her gün aynı yeri bombalatır asırlar boyu paylaşılamayan neydi ki petrol gibi her yere dert pompalatır. Yazık hayat bayar,kazık at hep bu yar, kazı kazan değil yazılan ağrılar kapalı sancılara tedavi yokmuş. Yazı kulu nöbet tutulan aynalar. Gözyaşlarıyla dolu bir yol var. Menfaat alışverişi boy vermiş. Tartışılmış hayat savaşı kanlı bıçaklı bu yön dervişe zor gelmiş.

  Nakarat*2
  Sorsam güneşi kıskanır o yeri ayı sorsam güneşi kitlenir o neyi anı bilsek yüzünü döndüğün anılara bi nispet

  yapsak ah olura kısmet *2
  Ayben Kısmet Şarkı Sözleri
   


Sayfayı Paylaş