Awe Cemre Bal Özlü El Bakım Kremi

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Awe Cemre Bal Özlü El Bakım Kremi

  [​IMG]


  Awe Cemre'den Bal Gibi Bakım!
  Sağlıklı ve bitkisel kozmetik ürünleriyle yıllardır vazgeçilmez olan Awe Cemre şimdi de bal özlü bakım serisiyle karşımızda. Awe Cemre, el bakımında çığır açan Bal Özlü Bakım serisi ve bal özü şampuan ile fark yaratıyor.
  Awe-Cemre Bal Özlü el bakım kremi ile eller kadife pürüzsüzlüğüne ve yumuşaklığına kavuşuyor. Tamamı bitkisel ürünlerle hazırlanan bakım serilerinden bir yenisi olan bal özlü el kremi içinde barındırdığı vitamin ve minarellerle tam bir şifa kaynağı olmaya devam ediyor.
  www.turkeyarena.com
  Awe Cemre bal özlü el kremi, cildi nemlendiriyor, yorgunluğu alıp, yaşlanma etkilerini geciktirerek, cildin elastikiyetini koruyor. Elde oluşan bakteriler bal özlü bakım kremi ile temas ettikten sonra vucudu etkiliyen mikroorganizmalar yok oluyor. Ayrıca; elde oluşan yaraların hızla iyileşmesine yardımcı olurken, egzama, mantar ve benzeri hastalıklardan da koruyor.

  Yenilikçi, kaliteli ve tamamı bitkisel olan kozmetik ve sağlık konusunda benzersiz bir marka olan Awe Cemre Bal Özlü El Bakım Kremi’nin fiyatı 49 YTL olarak satışa sunuluyor.
   


Sayfayı Paylaş