Avva 2012 İlkbahar/Yaz Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Avva 2012 İlkbahar/Yaz Modelleri
  avva 2012 modelleri
  avva modelleri
  avva ilkbahar/yaz modelleri

  avva yeni sezon modelleri
  avva erkek modelleri

  Genç ve stil sahibi tarzıyla, benzersiz olmak isteyenlerin tercihi AVVA, bu sezonda erkeğin her adımında yanında olacak. Benzersizliği ve farkı arayan erkeklerin gardrobunun vazgeçilmezi markası olan AVVA’nın bu sezon ki ana teması ise “etki” ve “etkileşim” başlıklarını taşıyor.​

  Ürün çeşitliliğiyle de dikkatleri üzerine çeken koleksiyonda gömlekler, tişörtler, jean ve spor kesimli pantolonlar ile yelekler birbirleriyle uyumlu bir şekilde kombine edilebilirken, aynı zamanda ayrı birer parça olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlandı.

  Yaz günlerinin çılgın temposunda, gerek iş toplantısında, gerek gecenin ilerleyen saatlerinde erkekler AVVA ile kendilerini özel hissedecek.

  Siyah ve beyazın asaleti simgelediği koleksiyonda mavinin, pembenin, sarının, yeşilin tonlarıysa yaşamın canlılığını ortaya koyuyor.

  Yumuşak dokulu kumaşları, dikiş tekniği, sofistik duruşuyla AVVA tasarımları, erkeğin bedenini koruduğu gibi bir o kadar da özgür kalmasını sağlayacak. Ayrıca tasarımların sakinliğinin içinde gizli bir güç olarak saklı duran enerjiyse erkeğin özel silahı olacak.

  AVVA Hakkında
  Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren Dido Group 1983 yılında İstanbul’da kuruldu. 2000 yılında ise Dido Group lisansörü ve yaratıcısı olduğu AVVA markasını lanse etti.

  Erkek giyimine yeni bir anlayış getirerek moda dünyasında iddialı bir çıkış yapan AVVA, genç, sofistike, güncel ve stil sahibi çizgisiyle çok kısa sürede giyinmeyi seven erkekler için ruhlarını anlatacakları farklı bir moda dili oluşturdu.

  AVVA markası, dünya modasını Türkiye’ye, Türk modasını da dünyaya tanıtan, özgün tasarımları ve kalite anlayışı ile Türk tekstil sektörünün en önemli markalarından biri haline geldi.

  Bugün İtalya, Almanya, Romanya, Rusya,Ukrayna, Fas ,Mısır Suriye ve Lübnan’da mağazaları olan, Amerika’da 600’ün üstünde noktada satılan, yaklaşık 120 ülkede tescillenmiş bir marka konumuna gelen AVVA, dünya genelinde 2 binin üzerinde noktada satılıyor.

  AVVA’nın kurulduğu 2000 yılından itibaren dünya genelinde yakaladığı itibar ve ticari başarı nedeniyle, markanın doğduğu ülke olan Türkiye’de de yatırım yapma kararı alan Dido Konfeksiyon; AVVA’yı gerek şirket, gerekse bayi mağazaları aracılığıyla Türkiye’de de güçlü ve bilinen bir marka konumuna getirdi. Bu anlamda markanın Türkiye genelinde toplam 24 mağazası, yurtdışında ise toplam 17 concept mağazası bulunuyor.

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş