Avva 2010-2011 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Avva 2010-2011 Sonbahar/Kış Koleksiyonu
  Alacakaranlık kuşağının gizemi…
  Victorian döneminin alacakaranlık kuşağından ilham alınarak yaratılan 2010/2011 sonbahar kış koleksiyonu; döneminin kasvetli sokakları, gizemli binaları, ürpertici havası, umutsuz aşkları ve içten duygularıyla koleksiyonun ana temalarını oluşturarak, sizleri günümüzden yüzyıllarca öncesine götürecektir.

  Avva’nın 2011 erkeği de bu dönemin alacakaranlık kuşağında yaşayan umutsuz aşıkları gibi yağmurlu havada gezinen bir kişiliğe sahiptir.
  Bu erkeğin gizemli ve fark edilebilir bir yanı vardır.

  Tarihi ve zevki okşayan, dönemin gotik görünümünü yansıtan kumaşlarla süslenmiş bu koleksiyonda gerçek şıklık ve zariflik ön plana çıkmaktadır.

  İleri teknoloji ve kaliteyle üretilmiş 2010-2011 Sonbahar Kış koleksiyonunda; farklı kup çalışmalarının bulunduğu pamuklu kumaşlardan ve trikolardan oluşan Victorian döneminin uzun gömlekleri, ceplerde gizlenmiş özel detayların olduğu dar kesimli pantolonlar, farklı iç astarların kullanıldığı kuşaklı paltolar, kadife ceket ve takımlar, smokinler ve uzun botlar koleksiyonun vazgeçilmezleri arasındadır.

  Giysilerdeki puslu görüntüler koleksiyonun renk tonlarına da gizemli bir hava katmaktadır. Karanlığın içinden gelen soğuk ve puslu siyah tonları, açık griler, beyazın parlaklığı, kan kırmızısının bordaya uzanan tonları koleksiyonun ana renklerini oluştururken, alacakaranlığın mavisi, laciverti koleksiyondaki yumuşak esintilerle saksa dönüşmektedir. Yağmurun ıslattığı toprak kahverengisi kumaşlardan oluşan gömlekler cameldan beje kaymakta, ormanların puslu karanlık yeşilleriyle birlikte uyum içerisinde koleksiyonda yer almaktadırlar.

  Farklı tonlardaki renklerin harmanlanarak uyum sağladığı yorum ile Avva erkeği gizemli, özgür, soylu, abartısız ama iddialı tarzını 2010-2011 Sonbahar Kış koleksiyonunda da hissettirmektedir.

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

 3. Pelin Super Moderator

 4. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş