Avustralya yöresel kıyafetler

Konusu 'Ülkeler' forumundadır ve RüzGaR tarafından 29 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. RüzGaR Super Moderator


  Avustralya yöresel kıyafetler resimleri
  avustralyanın yöresel kıyafetleri nelerdir, avustralya geneleksel giysileri, Avustralyanın milli kıyafetleri yöresel elbiseleri
  [​IMG]

  Biz gerçekten biz geleneksel kıyafet var yoksa bunu denim kot pantolon ve kovboy şapkası olacak olması ABD stilleri kullanabilirim geleneksel giysi yok

  Geleneksel Avustralya giyim, diğer Batılı ülkelerde giyilen benzemektedir. Çünkü Avustralya'nın ılık iklimi, ortak Yaz giysileri genellikle şort, kolsuz gömlek ve kayış (Amerikan flipflops eşdeğerdir ayakkabı) oluşur. Şapka yaygın cilt kanseri artar farkındalık olarak yıpranmış ve bu tarzı çeşitli gelir edilir.Ülkedeki işçiler çoğu tavşan deri veya kanguru derisi (kanguru derisi çok daha dayanıklı tavşan deri fazladır) yapılmış geniş kenarlı şapka takıyorlar.

  Avustralya çok yurtdışı stilleri etkilenir. Kot pantolonlar, kargo pantolon, polo yaka gömlek, t-shirt, ceket, kazak, etek, elbise, vs, hala popülerdir.

  "Geleneksel" Avustralya giyim geçmişin swagmen ve bushmen bu olduğu söylenebilir. Onlar düğmeli kolları, güçlü deri çizmeler ve şapka, genellikle sinekleri uzak tutmak için ağzına asılı mantar kapaklı, uzun pantolon giyiyordu.

  [​IMG] [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş