Avşa adası

Konusu 'Ne Nerede' forumundadır ve avsaadasi tarafından 1 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. avsaadasi New Member


  Avşa adası
  Adını eminiz pek duymamışınızdır. 70`li ve 80`li yılların bodrumu olan avşa adası bu dönemlerde sanatçıların tatil ve program yaptıkları bir turizm tatil cennetidir.Son zamanlarda ilginin güneye kayması sebebi ile eski sosyetik ortamı kalmayan avşa adasında hayat her yaz oldukça canlı ve popülerdir. Özellikle yakın olması sebebi ile İstanbul ve civar illerden gelenlerin tatillerini yaptıkları avşa adasında uygun ucuz fiyatlarla oldukça güzel bir tatil deneyimi yaşarsınız.

  Peki bu Avşa adası nerede ve avşa adasında nerede konaklanır.Avşa adası Marmara denizinin kuzeyinde bulunan Marmara takım adalarıda olarak bilinen adalar toplulugunun bir parçasıdır.Avşa adasına istanbuldan yenkapı ve bostancıdan hareket eden deniz otobislerigün aşırı sefer düzenlemektedir. Anadoludan ise balıkesirin Erdek ilçesinden kalkan arabalı vapur ile gelebiliyorsunuz.

  Peki avşa adasında nerede kalınır?
  Bu konuda sizlere güzel bir adres olan avsa-adasi.com.tr adresini öneriyoruz. Avşa adası otelleri ve diğer konaklama tesislerini tanıtan web sitesinde konaklama ve gezi hakkında oldukça detaylı bilgiler var.Kalacağınız yeri önceden inceleyip aracısız rezervasyon yapabildiğiniz siteden istediğini gibi yaralaranabilirsiniz.

  Kafa dinlemek ve gözlerden uzak bir tatil düşünürseniz avşa adası yiğitler köyü sizlere düşündüğünüz tatil fırsatlarını sizlere sunacaktır..
   


Sayfayı Paylaş