Avrupa Avrupa dizisi

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve elif tarafından 24 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Avrupa Avrupa dizisi
  avrupa avrupa dizisi oyuncuları
  avrupa avrupa dizisi son bölüm izle

  Yapım yılı: 2011
  Yönetmen: Şafak Bal
  Senaryo: Barkın Şenüren, Fethi Kantarcı, Saygın Delibaş
  Yapımcı: Banu Akdeniz
  Türleri: Komedi

  Avrupa Avrupa Konusu
  Uzun uğraşılar sonucu AB'ye kabul edilen Türkiye, yıl başı gecesi on ikiden itibaren resmen AB üyesi olacaktır. AB Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış bu müjdeli haberi Koparan Ailesi’nin mütevazı evine konuk olup, bu evden yapılacak canlı yayın ile tüm Türkiye’ye duyuracaktır.

  Gülbahar Koparan, Egemen Bağış için evi ve yemekleri hazır etmeye çalışmaktadır. Ama bu iş hiç de kolay değildir. Çünkü Gülbahar, bir yandan Avrupa’da simit zinciri kurup köşeyi dönme telaşındaki Tekin’in, tek derdi yıl başı partisine katılmak olan kızı Gül’ün, zihinsel olarak AB'ye Türkiye’den önce girmiş bulunan yeni komşusu Nermin'in ve her çocuk için 700 Euro yardım yapılacağını duyunca AB'ye gireceğimiz gece çocuk yapma sevdasına düşen kapıcı Mali’nin yol açtığı kargaşayı aşmak zorundadır.

  Saat geceyarısını vurduğunda Koparan Ailesi ve Avrupa Apartımanı sakinlerini eğlenceli bir kaos beklemektedir. Türkiye, AB'ye girmiştir girmesine ama Avrupa Apartımanı sakinleri elbirliği ile Avrupa Birliği’nin dışarısında kalmayı başarmışlardır.

  Avrupa Avrupa oyuncuları

  Selen Seyven
  [​IMG]

  İpek Tuzcuoğlu
  [​IMG]

  Kadir Çöpdemir
  [​IMG]

  Zuhal Topal
  [​IMG]

  [​IMG]

  avrupa avrupa dizisi son bölüm, avrupa avrupa izle, avrupa avrupa trt
   


Sayfayı Paylaş