Avon Planet Spa Bakım Serisi

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 11 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Planet Spa

  [​IMG]

  Planet Spa Zeytinyağı Mucizesi...

  Zeytinyağı özü içeren bakım serisi, içeriğindeki A, E ve K vitaminleri ile cildinizi anında nemlendiriyor ve anti-oksidanlar ile cildinizi dış etkenlere karşı koruyor.

  Nemlendirici Vücut Spreyi
  Zeytinyağının içerdiği oleik asit yardımıyla, insan cildiyle son derece uyumlu, mükemmel bir yumuşatıcı özelliği taşıyor.turkeyarena.com Spreyden sıkılan yağ tanecikleri, ulaşılması zor bölgeleri bile kolayca nemlendiriyor. Cildinizde kadife gibi yumuşacık ve taptaze bir his bırakıyor.

  Vücut Kremi
  Ciltte bakımlı, yumuşak ve ipeksi bir his bırakıyor. Formülündeki zeytin yaprağı özü, cilt üzerinde antioksidan bir etki göstererek, kirliliğin neden olduğu hasarı minimize ediyor.
  www.turkeyarena.com
  Banyo ve Duş Jeli
  Zeytinyağı ile cildi nemlendiriyor ve yumuşatıyor. Cilde mükemmel, pürüzsüz bir his kazandırıyor. Kirliliğin neden olduğu hasarı azaltarak, ciltte son derece ferah, yenilenmiş bir tazelik hissi bırakıyor.

  Saç Bakım Maskesi
  Provitaminli formülüyle saçlara bakım yapıyor ve saçların yumuşacık olmasını sağlıyor. İçeriğindeki zeytin yaprağı ekstratı saç üzerinde antioksidan bir etki göstererek, yıpranmış saçları koruyor ve kirliliğin neden olduğu hasarı azaltıyor.

  Planet Spa Dead Sea Serisi
  Dünyanın en büyük doğal “spa”sı Lut Gölü’nden esinlenerek hazırlanan seri, mineral bakımdan zengin deniz suyu ve çamuru, çok eski çağlardan beri düzgünleştirici ve güzelleştirici etkileri ile kusursuz bir cilt vaat ediyor.

  Toksinlerden Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Vücut Maskesi
  Mineral bakımından son derece zengin olan maske, cildi toksinlerden ve kirden arındırarak cilde canlılık kazandırır. Serin ve ferah bir his verir. Ciltte yumuşak, pürüzsüz ve canlı bir his bırakır. Cilde sıkı bir görünüm verir ve cildin tonunu düzgünleştirir.

  Planet Spa Dead Sea Yüz İçin Çamur Maskesi
  Mineral bakımından çok zengin olan maske, cildi toksinlerden, kirden ve yağ fazlasından arındırır. Cildi sıkılaştırıp, gözeneklerin görünümünü minimize eder. Cilt dokusunu düzgünleştirmeye yardımcı olurken, cilde genç bir ışıltı verir.

  Planet Spa Dead Sea Arındırıcı Duş Jeli
  Formülünde mineral bakımından zenginleştirilmiş deniz tuzu ile cildi kirden ve yağdan arındıran duş jeli, cildin doğal nem dengesini korur. Cilde canlılık kazandırır ve cildi pürüzsüzleştirir.
  www.turkeyarena.com
   


Sayfayı Paylaş