Avon For Men Serisi

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Avon For Men Serisi

  [​IMG]

  Erkeklerin daha bakımlı ve sağlıklı görünmeleri için gereken
  tüm ürünler For Men Serisi’nde!

  For Men Tıraş Jeli
  Daha yakın ve rahat tıraş için zengin ve nazik bir formülü vardır. Tıraşın sebep olabileceği tahrişi önlemeye yardım eder, cildi nemlendirir. Çay ağacı özü içerir. Tüm cilt tiplerine uygundur.
  www.turkeyarena.com
  For Men Derin Temizleme İçin Yüz Jeli
  Hafif ve nazik jel formülüyle cildi temizler ve canlandırır. Daha iyi tıraş için cildi hazırlar. Çay ağacı özü ve nemlendirici içerir. Gündelik kullanım için uygundur.

  For Men Yoğun Nemlendirici Krem
  Cilt tonunu düzgünleştiren ve iyileştiren bu nemlendirici krem, erken yaşlanmanın etkilerini yavaşlatmaya yardım eder. Cildin daha canlı ve genç görünmesine yardım eder.

  For Men Tıraş Sonrası Balsamı
  Yağ ve alkol içermeyen, nemlendirici formülüyle kolayca emilir, cildi rahatlatır ve ferahlatır. Cildi kuruluğa karşı korumaya yardım eder. Çay ağacı özü içerir. Gündelik kullanım için uygundur.

  For Men Karın Bölgesini Biçimlendiren ve Sıkılaştırıcı Jel
  Cilt sıkılaştırıcı ginseng, soya ve deniz yosunu içerir. Bileşimindeki buğday tohumu özü ile cildi nemlendirir.turkeyarena.com Karın bölgesini sıkılaştırır ve cilt tonunu düzgünleştirir. 4 hafta boyunca düzenli olarak kullanınca cilt daha sıkı ve esnek görünür. Normal/kuru/yağlı tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

  For Men Canlandırıcı Göz Çevresi Kremi
  Erkekler için özel olarak üretilen bu krem, koyu renk halkaların ve ince çizgilerin görünümünü hafifletmeye yardımcı olur. Göz çevresindeki yorgun görünümü hafifletir.Canlı ve sağlıklı bakışlarla güne başlamanızı sağlar.
  www.turkeyarena.com
   


Sayfayı Paylaş