Avon Colour Yüz Serisi

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Avon Colour Yüz Serisi

  [​IMG]

  Pürüzsüz ve mermer görünümünde bir cilde Avon Colour ürünleri ile sahip olabilirsiniz!

  Allık, fondöten, pudra, kapatıcılar...
  İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünler Avon Colour Serisi'nde!

  Personal Match Likit Matlaştırıcı Fondötenler
  Avon’a özel kişisel uyum kompleksi sayesinde; gereken yerlerde cildi nemlendirirken; aynı zamanda cildin fazla yağını emer. Böylelikle cilt değişikliklerini mimimize eder ve cildin nemini sürekli dengede tutar. Yağlı ciltler için uygundur.
  www.turkeyarena.com
  Personal Match Likit Natürel Fondötenler
  Avon’a özel kişisel uyum kompleksi sayesinde; gereken yerlerde cildi nemlendirirken; aynı zamanda cildin fazla yağını emer. Böylelikle cilt değişikliklerini mimimize eder ve cildin nemini sürekli dengede tutar. Normal ciltler için uygundur.

  Personal Match Pata Krem Fondöten
  Kremsi formülüyle kolayca uygulanarak, ciltte kusursuz bir kaplama sağlar. Cilde uygulandığında, kremden pudraya dönüşür ve ciltte doğal, ipeksi bir görünüm ve son derece hafif bir his bırakır. Kapatıcı olarak kullanılabilir. Kuru ciltler için uygundur.

  True Colour Allık
  Canlı, sağlıklı ve doğal görünümlü bir cilt...
  True Colour Allık, vücut ısısında erime özelliğine sahip olduğundan, ciltle temas ettiğinde eriyerek ciltte kolayca yayılır.(turkeyarena.com) Geliştirilmiş teknolojisi sayesinde kremsi ve ipeksi dokusuyla pürüzsüzce uygulanır, cilde çarpıcı bir derinlik ve zengin bir renk kazandırır. İçerdiği egzotik yağlar ve dolgunlaştırıcı maddeler sayesinde cilde son derece hoş bir görünüm ve eşsiz, canlı bir renk verir.

  Personal Match Toz & Sıkıştırılmış Pudra
  İpeksi dokuları ile kolayca uygulanır ve cilde doğal, pürüzsüz ve mat bir görünüm kazandırırlar. Cilt üzerinde kalıplaşma yapmaz ve ciltte son derece hafif bir his bırakırlar. Renklerini saatler boyu korurlar.
  www.turkeyarena.com
   


Sayfayı Paylaş