Avon Color Trend Serisi

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Avon Color Trend Serisi

  [​IMG]

  Hayattan zevk almak istiyorsanız...
  Gülün, eğlenin ve Color Trend’in renkleriyle hayatınıza renk katın!

  Color Trend Rujlar
  Modaya uygun ve trendy renkleri ile modaya siz yön vereceksiniz! Gün boyu kalıcılığını koruyan Kiss&Go Rujlar, dudaklarınızı doğru miktarda renklendirerek, istediğiniz görünümde dudaklara kavuşmanızı sağlar.
  www.turkeyarena.com
  Color Trend Fondötenler
  Pürüzsüz görünümünü 8 saate kadar korur ve cilde mat bir görünüm verir. Kadifemsi yumuşaklıkta bir cilde kavuşmanızı sağlar.

  Color Trend Sıkıştırılmış Pudralar
  Ciltte parlamayı önler ve cilde pürüzsüz bir görünüm verir. Makyaj için cildi hazırlar. Kolay kullanımı sayesinde tüm gün boyunca kadifemsi görünümde bir cilde sahip olmanızı sağlar.

  Color Trend Kapatıcılar
  Cildi kurumaya ve pul pul olmaya karşı koruyan kapatıcı aynı zamanda, koyu renk halkaları ve diğer kusurları kapatır.turkeyarena.com İçeriğindeki vitamin kompleksi ve lipozomlar sayesinde cilt görünümünü düzgünleştirmeye yardım eder.

  Color Trend Göz Kalemleri
  Yoğun ve yumuşak bir uygulama sağlar. Kolayca ve pürüzsüzce sürülür. Daha belirgin ve çarpıcı gözlere sahip olmanızı sağlar.

  Color Trend Göz Farları
  Çantanızda kolayca taşıyabileyeceğiniz göz farlarını yanınızdan ayıramayacaksınız. Kolay uygulanır ve yumuşacık bir dokunuş sağlar.

  Color Trend Maskaralar
  Kirpikleri besler ve daha uzun ve çarpıcı kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Suya karşı dayanıklı formülüyle akmaz, bulaşmaz. Gün boyu kalıcılığını korur.
  www.turkeyarena.com
   


Sayfayı Paylaş