Avon Bronze Self Tanning Serisi

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  [FONT=Arial, Helvetica]Avon Bronze Self Tanning Serisi[/FONT]

  [​IMG]

  Avon Bronze Self Tanning Serisi
  Bronzlaşmak için yazın gelmesini beklemeyin! Avon Bronze Self Tanning Serisi ile güneşsiz bronzlaşmanın keyfini çıkarın...

  Güneşsiz Bronzlaştırıcı Losyon
  Sürüldükten bir saat sonra cilde doğal görünümlü bir bronzluk kazandırır. Cilt bir hafta kadar bronzluğunu korur. Kullanımı: Bol miktarda ürünü cilde eşit şekilde düzgünce sürünüz , yüzünüze uygulamayınız. Düzgün bir kaplama elde etmek ve yol yol görünümü önlemek için ürünü dairesel hareketlerle uygulayınız. Rengin daha yoğun oluşabileceği sert, nasırlı dirsek ve diz kapakları gibi bölgelere daha hafif şekilde uygulayınız. Giyinmeden yada suyla temas etmeden önce, ürünün tamamen kurumasını bekleyiniz.

  Güneşsiz Bronzlaştırıcı Yüz Kremi
  Yüzünüze doğal ve hafifi bir bronzluk kazandırmanın hızlı ve kolay yolu! İçerdiği 6 faktörlük güneş koruması ile cildi yaşlanmaya karşı destekler. Hassas ciltler için de uygundur. Kullanımı: Bol miktarda ürünü yüzünüze eşit şekilde düzgünce sürünüz. Kaş, kirpik, ve saçınıza gelmemesine özen gösteriniz. Düzgün bir kaplama elde etmek ve yol yol görünümü önlemek için ürünü dairesel hareketlerle uygulayınız. Giyinmeden yada suyla temas etmeden önce, ürünün tamamen kurumasını bekleyiniz.

  Güneşsiz Bronzlaştırıcı Sprey
  Cildi nemlendirirken aynı zamanda doğal bir bronzluk sağlar. Kullanımı: Spreyi ciltten 8-12 cm uzaklıkta tutunuz. Bu ürünü yüzünüze uygulamayınız. Cildinize dikkatlice sıkınız ve düzgünce tüm vücudunuza yayınız. Düzgün bir kaplama elde etmek ve yol yol görünümü önlemek için dairesel hareketlerle uygulayınız. Rengin daha yoğun oluşabileceği sert, nasırlı dirsek ve diz kapakları gibi bölgelere daha hafif şekilde uygulayınız. Giyinmeden yada suyla temas etmeden önce, ürünün tamamen kurumasını bekleyiniz.
   


Sayfayı Paylaş