Avon Bronze Anti-Aging Serisi

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Avon Bronze Anti-Aging Serisi

  [​IMG]

  Avon Bronze Anti-Aging Serisi ile güneşin zararlı ışınlarından korunmanın yanında cildinizin yaşlanma izlerini de azaltın!

  Cildi yaşlanmaya ve güneşin zararlı etkilerine karşı koruyan bu seri ile güneş artık size zarar veremeyecek. Geliştirilmiş güneş koruması ve cilt bakımı içeren bu seri güneş yanığına ve lekelere neden olan UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korur.

  Yaşlanma Etkilerine Karşı Güneş Sütü
  Cildi güneş yanıklarına karşı SPF10 güneş koruma faktörüyle korurken ciltteki yaşlanma etkilerini de önlemek için çalışır.Kullanımı: Güneşe çıkmadan 15-20 dakika önce bol miktarda ürünü tüm vücudunuza düzgünce uygulayınız. Güneşte kaldığınız süre boyunca yada yüzdükten sonra ürünü tekrar uygulayınız.

  Yaşlanma Etkilerine Karşı Sprey Losyon
  Cildi güneş yanıklarına karşı SPF15 güneş koruma faktörüyle korurken ciltteki yaşlanma etkilerini de önlemek için çalışır. Sprey losyon formundaki ürünü tüm vücudunuza kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Kullanımı: Güneşe çıkmadan 15-20 dakika önce bol miktarda ürünü sıkıp tüm vücudunuza düzgünce yayınız. Güneşte kaldığınız süre boyunca yada yüzdükten sonra ürünü tekrar uygulayınız.

  Yaşlanma Etkilerine Karşı Yüz Kremi
  Cildi güneş yanıklarına karşı SPF30 güneş koruma faktörüyle korurken ciltteki yaşlanma etkilerini de önlemek için çalışır. Hassas yüz cildini daha etkin şekilde korumak için yoğun krem formunda hazırlanmıştır. Kullanımı: Güneşe çıkmadan 15-20 dakika önce bol miktarda ürünü yüzünüze düzgünce uygulayınız. Güneşte kaldığınız süre boyunca yada yüzdükten sonra ürünü tekrar uygulayınız.
   


Sayfayı Paylaş