Avon Body Kişisel Bakım Ürünleri

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 11 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Avon Body

  [​IMG]

  Avon Body ürünleri ile sıkı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmak çok kolay!

  Cellu-Sculpt Selülite Karşı ve İnceltici Losyon
  İçeriğindeki yağ yakıcı bileşenler sayesinde yağlanmaya neden olan asitlerin çoğalmasını önler ve yağ tabakalarında meydana gelen şekil bozukluklarını önler. 8 hafta boyunca masaj yaparak düzenli olarak kullanıldığında, basenlerin görünümünde 3,8cm’e kadar incelme sağlar.
  www.turkeyarena.com
  Bacak Görünümünü Düzgünleştiren Bakım Kremi
  Bu krem ile güzel ve canlı bacaklara sadece 2 haftada kavuşabilirsiniz. Bacaklardaki selülitli görünümü hafifletir ve bacakları sıkılaştırır.turkeyarena.com İçeridiği "Airbrush Teknolojisi" ile sürüldüğü anda bacaklarınıza canlı bir görünüm verir.Çok daha sıkı, bakımlı ve kusursuz bir görünüme kavuşmasını sağlar.

  Çatlakları Önlemeye Yardımcı Bakım Kremi
  Cildi yenileyen jel, sürüldüğü anda size enerji verir ve cildinizi gözle görünür şekilde pürüzsüzleştirir. Cilt dokusunu yeniler ve ciltte meydana gelen şekil bozukluklarını önler.

  Nar Özlü Vücut İçin Peeling
  Kuru ve sertleşmiş bölgeleri yumuşatır ve cildi yeniler. Cildi ölü hücrelerden arındırarak diğer AvonBody ürünlerinin maksimum emilmesine yardım eder ve daha çok fayda sağlar.

  Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu
  Zengin içeriğiyle cilt tonunuzu düzgünleştirir. Cilt dokusunu yenilerken aynı zamanda cilde parlak ve canlı bir görünüm verir. Cildi sıkılaştırır ve görünümünü düzgünleştirir.

  Göğüs Bölgesi İçin Şekillendirici Krem
  Göğüs bölgesini sıkılaştırır, sarkmayı önler ve göğüs bölgesindeki hatları belirginleştirir. Günden güne çok daha biçimli göğüslere sahip olmanızı sağlar.
  www.turkeyarena.com
   


Sayfayı Paylaş