Avon Beyond Colour Serisi

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Avon Beyond Colour Serisi

  [​IMG]

  Beyond Colour...Bakım Yapan Renkler...

  Beyond Colour Serisi, içeriğindeki Vita Colour Kompleksi ile hücreleri yeniler ve yumuşacık bir his verir.

  Dudaklarda mükemmel renk ve bakım birarada!

  Dudak Görünümünü Düzgünleştirici Fırçalı Ruj SPF15
  Yarı akışkan ruj, dudaklarda tam bir kaplama sağlar ve çatlamış, kuru dudaklara bakım yapar. "Vitamin Kompleksi" ile hücre yenilemesine yardımcı olur ve dudakların canlı ve ışıl ışıl görünmesini sağlar. 15 faktörlük güneş koruması içerir, kuru dudakları yeniler, canlandırır ve nemlendirir.

  Besleyici Dudak Balmı SPF15
  Dudakların anında canlı ve nemli görünmesini sağlar. Vitamin ve nemlendirici içeren formülüyle dudaklardaki ince çizgi ve kırışıkları azaltır. Dudakların daha hacimli ve dolgun görünmesini sağlar.
  www.turkeyarena.com
  Besleyici Dolgunlaştırıcı Ruj
  Genç ve sağlıklı görünen dudaklara kavuşmak çok kolay! Pürüzsüz ve yumuşak formülüyle dudaklara içten ve dıştan bakım yapar. İçeriğindeki Retinol sayesinde ince çizgi ve kırışıkları azaltır ve canlı bir görünüm verir. Anında nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve yumuşatır. A, C ve E vitaminleri ve nemlendiriciler içerir.

  Gözlerde Işıltı!

  Kirpik Güçlendirici Maskara
  Kirpikleri içten ve dıştan güçlendirir. "Kirpik Yenileyen Kompleks" içeriğindeki B5, E vitaminleri ve keratin sayesinde kirpikleri besler ve parlaklık verir. Yumuşatıcı briyantin ile kirpiklere ekstra yumuşaklık verir ve kirpiklerin kırılmasını ve dökülmesini önler.turkeyarena.com Sadece 7 günde daha parlak ve bakımlı kirpiklere ulaşabilirsiniz. Avon’un “Hızlı Çözünme Sistemi” ile kirpiklerin kırılmasını ve kirpik kaybını önlemeye yardım eder.

  Parlak Görünüm Veren Sıkılaştırıcı Göz Farı
  Canlı renkleriyle gözlere ışıltı veren ve aynı zamanda göz kapağındaki ince çizgileri hafifleten tek göz farı! Kremsi ve yumuşak formülüyle göz kapağının üzerine pürüzsüzce sürülür. Gözlerde ışıltıyı ve bakımı tek bir farla elde etmeyi sağlar. Kontakt lens kullananlar ve hassas gözler için uygundur.

  Cildinizdeki değişime inanamayacaksınız!

  Yüz Görünümünü Düzgünleştiren Kalem Kapatıcı
  Mükemmel kaplama ve genç bir görünüm. Hafif, saydam jel formülüyle, kırışıkları anında doldurarak ve kusurları kapatıt ve makyaj için cildi hazırlar. Yağ içermez.

  Canlı Bir Görünüm Veren Sıkılaştırıcı Fondöten
  Sarkmış cildi toparlar ve ince çizgi ve kırışıkların görünümünü düzgünleştirir. Ciltte yaşlanmayla oluşan renk değişikliklerini onarır. Avon'a özel "B Vitamini Kompleksi" sayesinde hücreleri yeniler ve cildi canlandırır. Kusursuz bir ten ve inanılmaz bir şeffaflık için ihtiyacınız olan herşeyi Beyond Colour Fondöten’de bulabilirsiniz. Gerçek cilt rengini ortaya çıkartır ve canlılık verir.
  www.turkeyarena.com
   


Sayfayı Paylaş