Avea'dan Yeni iPhone Kampanyası

Konusu 'Avea' forumundadır ve OrKuN tarafından 22 Kasım 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Avea, dünya devi Apple'ın yeni modeli iPhone 4 8GB'yi, Türkiye'de ilk olarak Avea İletişim Merkezi ve Avea Satış Noktaları'nda satışa sunacak. iPhone 4S bekliyorken iPhone 4 pek olmadı gibi. Ama neyse zaten yüksek fatura ödeyenler için bir seçenek.

  iPhone 4 8GB'nin Türkiye'de ilk olarak 21 Kasım Pazartesi günü Avealıların kullanımına sunacaklarını açıklayan Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz"Avea olarak her zaman yeni ürün ve servislerle kullanıcılarımızın yanında olmayı kendimize ilke edindik. Akıllı telefon teknolojilerinin yaygınlaşmasını desteklemek ve yeni teknolojileri kullanıcılarımızın hayatına kazandırmak adına yeni kampanyalara da yön vereceğiz. Bugüne kadar rastlanmamış bir fiyat avantajı ve Avea ayrıcalığıyla satışa çıkan iPhone 4 8GB, zaten gayet kuvvetli bir satış grafiğine sahip olan iPhone 4'lere yönelik talepleri de yükseltecektir" dedi.

  5 MP kamerası, 300 saate kadar bekleme, 7 saate kadar konuşma süresi ve 8GB telefon hafızası bulunan iPhone 4 8GB modelinde ayrıca e-mail desteği, Wi-Fi, 3G ve 640x960 piksel ekran çözünürlüğü özellikleri de bulunuyor.

  Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.avea.com.tr adresinden ulaşmak mümkün.
   


Sayfayı Paylaş