Avea'dan NeNerede!

Konusu 'Avea' forumundadır ve OrKuN tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]

  Avea'yla aradığın her yerin haritası anında cebinde!
  NeNerede ile hayat daha kolay!
  Dışarıdasınız ve bilmediğiniz bir semtte, Eczane arıyorsunuz ama nerede? 4565'e ECZANE ya da ECZANE HARITA yazın gönderin. Avea'nın NeNerede servisi sayesinde, sizin bulunduğunuz yer ve size en yakın eczaneler sms ya da mms olarak hemen cebinize gelsin.

  İş görüşmesine gidiyorsunuz, tarifi de iyi almıştınız, ama sanki kayboldunuz. 4565'e HARITA yazın gönderin. Bulunduğunuz yeri gösteren yer mms harita olarak hemen cebinize gelsin.

  Dönüp dolaşıyorsunuz ama arabayı park edecek bir yer bulamadınız. 4565'e OTOPARK ya da OTOPARK HARITA yazın gönderin. En yakın otoparkların nerede olduğu sms ya da mms olarak hemen cebinize gelsin.

  En yakın otobüs durağı nerede diyorsanız, 4565'e DURAK ya da DURAK HARITA yazın gönderin. Size en yakın otobüs durakları sms ya da mms olarak cebinize gelsin.

  Servisten faydalanabileceğiniz anahtar kelimeler aşağıdaki gibidir:
  ECZANE, HASTANE, BANKA, BENZIN, TAKSI, POLIS, OTOPARK, DURAK, SERVIS, YEMEK, SINEMA, OTEL, OKUL, ,HARITA, TTNET, AVEA, BAYI, BAYII, NEREDEYIM, ACIL

  **Öğrenmek istediğiniz bilgileri sms olarak almak için tanımlanan anahtar kelimeleri yazmanız yeterlidir ( ÖRNEK: ECZANE )

  **Bilgiler cebinize harita mms olarak gelsin istiyorsanız, anahtar kelimelerin sonuna HARITA kelimesini eklemeniz yeterli olacaktır. ( ÖRNEK : ECZANE HARITA )

  Servisten faydalanmak için cep telefonunuzun MMS ayarları yapılmış olmalıdır.
  Bu servis, önemli nokta bilgisi mevcut il ve ilçe merkezlerinde sunulmaktadır.
  NeNerede Servisi için her SMS sorgusu 0,80 TL; her MMS sorgusu 1,19 TL ile ücretlendirilir.
   


Sayfayı Paylaş