Avea VİDEO PORTAL (9080)

Konusu 'Avea' forumundadır ve OrKuN tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Avea 3G Video Portal'e 9080'i görüntülü arayarak ulaşabilir, bir çok servis ve hizmetten Video Portal üzerinden yararlanabilirsiniz.

  Kullanım
  Video Portal servisinden yararlanmak için öncelikle 3G abonesi olmanız gerekmektedir. Henüz değiseniz; 3G yazıp 3334'e göndererek ücretsiz 3G abonesi olabilirsiniz.

  Abone iseniz; 3G kapsaması altında, 3G destekli cep telefonunuzdan 9080'i görüntülü arayarak Video Portal'e ulaşabilir, menülerden bir çok servis ve hizmete anında ulaşabilirsiniz.

  Ücretlendirme
  9080'i aramanın dakikası 0,99 TL ile ücretlendirilir. Ücretsiz görüntülü konuşma dakikaları bu serviste harcanamaz.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  İşinize, evinize ya da dilediğiniz herhangi bir yere yerleştirdiğiniz Avea Jet Uzaktan Kamerayı 3G destekli cep telefonunuzdan arayarak çektiği görüntüleri 7 gün 24 saat canlı olarak izleyebilirsiniz!

  Avea 9080 Video Portal üzerinden, daha önceden kendi numaranızla eşleştirdiğiniz Avea Jet Uzaktan Kameraya kolay ve hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

  Ücretlendirme
  Servis ücretlendirmesi, standart Video Portal ücretlendirmesi üzerinden yapılmaktadır.
   
 3. OrKuN Well-Known Member

  İnteraktif TV servisi ile birlikte TV programlarına görüntülü calı arama yapabilir,programa bağlanabilir ve TV ekranında kendinizi görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken TV de yer alan programda "Şimdi arayıp canlı yayına bağlanabilirsiniz" yazısını gördüğünüzde 9080 numarasından Video Portal'i aramak; interaktif TV menüsünden işlemleri yapmak ve televizyona bağlanmak.

  Ücretlendirme
  Servis ücretlendirmesi Video Portal kullanım ücreti ile aynıdır.
   
 4. OrKuN Well-Known Member

  Dilediğiniz anda dilediğiniz yerden çektiğiniz videoları biAlem ve Facebook'a gönderebilir,milyonlar ile anında paylaşabilirsiniz.
  Video Yükle servisi ile görüntülü konuşma sırasında video kaydedebilir, kayıt ettiğiniz videoyu menüler yardımıyla internetteki sosyal ağlara gönderebilirsiniz.

  Yasal uyarı:
  Avea Video Portal servisi/Video Yükle uygulaması sadece kişisel görüntülerin; sosyal paylaşım ağlarına yüklenmesi için kullanılabilir ve biAlem yasal uyarı ve de Facebook yasal uyarı hükümlerine tabidir. Avea; bu hükümler çerçevesinde servisin kullanımını yasaklayabilir veya kapatabilir.

  Kullanım
  Video yükle servisiyle Facebook'a video yüklemek için öncelikle Anmelden | Facebook adresinden uygulamayı profilinize yüklemeniz ve adımları izleyerek kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir.sonrasında çektiğiniz görüntüleri profilinize gönderebilirsiniz. biAlem'e video yüklemek için üye olmanız yeterlidir.

  Ücretlendirme
  Servis ücretlendirmesi Video Portal kullanım ücreti ile aynıdır.
   
 5. OrKuN Well-Known Member

  9080'i aradıktan sonra menüden Avea Video yu seçebilir, farklı kategorilerde (Spor,Komik ve Ünlüler kanalı) yer alan pek çok videoya anında ulaşabilirsiniz.

  Ücretlendirme
  Servis ücretlendirmesi Video Portal kullanım ücreti ile aynıdır.
   
 6. OrKuN Well-Known Member

  Ünlülerle Sohbet servisi ile,servisin sunulduğu anda 9080'i arayarak, müsait durumdaki ünlüye canlı bağlanabilir,cep telefonundan sohbet edebilirsiniz. Hatta daha önce kayıt edilmiş olan sohbet içeriklerini de izleyebilirsiniz.

  Ücretlendirme
  Servis ücretlendirmesi Video Portal kullanım ücreti ile aynıdır.
   
 7. OrKuN Well-Known Member

  Avea Video Portal ile artık en popular masalları dinlemek yerine,9080'i görüntülü arayarak cepten izleyebilirsiniz!

  Ücretlendirme
  Servis ücretlendirmesi Video Portal kullanım ücreti ile aynıdır.
   

Sayfayı Paylaş