Avea Ücretsiz Sms Gönderme

Konusu 'Avea' forumundadır ve GamZe tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Avea WebSms Servisi ile Ücretsiz Sms Gönderme

  WebSMS servisi ile mesajlarınızı bilgisayarınızı kullanarak çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. WebSMS servisini, tüm Avea abonelerinin yanı sıra, yurt içindeki diğer GSM kullanıcılarına ve Türk Telekom sabit hatlarına SMS göndermek için de kullanabilirsiniz. Üstelik SMS göndereceğiniz kişilerden gruplar oluşturabilir ve telefon rehberinizi de burada saklayabilirsiniz.

  WebSMS göndermek için aşağıdaki linki tıklayın. Girişte İnteraktif İşlemler Kullanıcı Adı ve Şifrenizi belirtmeniz gerekecektir. Eğer İnteraktif İşlemler üyesi değilseniz, giriş sırasında üye olabilirsiniz.

  https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=websms&lang=tr

  Ücretlendirme: WebSMS ile gün içinde göndereceğiniz ilk mesaj 33,25 Kr ile ücretlendirilir. İlk mesajdan sonra, gün içinde Avea abonelerine göndereceğiniz 20 SMS ücretsizdir. Avea abonelerine göndereceğiniz 21. SMS'ten sonraki her mesaj yine 33,25 Kr ile ücretlendirilir. Yurtiçindeki diğer GSM operatörlerine ve Türk Telekom sabit hatlarına göndereceğiniz her mesaj 33,25 Kr ile ücretlendirilir.

  • WebSMS üzerinden SMS gönderebilmeniz için hattınızda min 2,4 TL bulunmalıdır. Kampanya, paket ve servislerden kazanmış olduğunuz ücretsiz SMS'ler WebSMS'te kullanılamaz.
   


Sayfayı Paylaş