Avea KimNeredeymiş Öğren Kampanyası

Konusu 'Avea' forumundadır ve OrKuN tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  KimNerede'ymiş Öğren Kampanyası
  KimNerede aboneliği şimdi Samsung L700 hediyeli!
  Bilgi
  Sevdiklerinin nerede olduğunu merak mı ediyorsun? İşte KimNerede servisinden çifte fırsat! KimNerede ile sevdiklerinin nerede olduğunu öğrenirken, 40 adet Samsung L700 cep telefonundan birini kazanma şansı yakalayabilirsin.

  30 Aralık 2009 - 26 Ocak 2010 tarihleri arasında KimNerede servisine üye olan şanslı 40 aboneden biri ol, Samsung L700 kazan!

  Hemen aile üyesi eklemek için EKLE boşluk eklemek istediğiniz telefon numarasını yaz 2940'a SMS gönder.

  Örnek:
  EKLE 905551234567

  KimNerede servis üyeliği eklenmek istenen kişi SMS ile onay verdiği zaman başlayacaktır.

  KimNerede servisiyle sevdiklerinin, arkadaşlarının nerede olduğunu internette harita üzerinde görebilir, istersen SMS ile öğrenebilirsin. Tek yapman gereken http://kimnerede.avea.com.tr'ye tıklamak, aile üyelerini, arkadaşlarını eklemek ve izinleri almak. KimNerede'ye, Avea online işlemler şifresiyle giriş yapabilirsin. Cep telefonunun mesaj menüsünden SIFRE yazıp, 9520 kısa numarasına göndererek şifre alabilirsin.

  Ücretlendirme
  KimNerede'ymiş Öğren Kampanyası kapsamında KimNerede servisine üye olan faturalı aboneler aylık 6 TL, faturasız aboneler aylık 40 kontör ile ücretlendirilecektir. Bu bedel karşılığında 2 hat izlenebilir. 2 hat üzerine eklenecek her ek hat aylık 2 TL / 14 kontör ile ücretlendirilecektir.
  Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş