Avea KimNerede?

Konusu 'Avea' forumundadır ve OrKuN tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Avea ile aklınız sevdiklerinizde kalmasın!
  Oğlunuz derse zamanında yetişti mi? Eşiniz ofisten çıktı mı? Babanız doktora gidebildi mi? Sevdiklerinizin nerede olduğunu bilin, aklınız rahat olsun.

  Avea KimNerede? servisiyle aile üyelerinizin ve sevdiklerinizin yerini harita üzerinden tanımlayın, tanımladığınız bölgeye girdiklerinde veya çıktıklarında web, WAP veya SMS üzerinden yer bilgilerine kolayca erişin. Tanımladığınız bölgelerde olmasa dahi, detaylı Türkiye haritası üzerinde nerede olduğunuzu öğrenin.

  Avea KimNerede? servisiyle sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın nerede olduğunu internette harita üzerinde görebilir, isterseniz SMS ile öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken http://kimnerede.avea.com.tr'ye tıklamak, aile üyelerinizi, arkadaşlarınızı eklemek ve izinleri almak. KimNerede'ye, Avea online işlemler şifrenizle giriş yapabilirsiniz, eğer şifreniz yoksa ya da unuttuysanız, cep telefonunuzun mesaj menüsünden SIFRE yazıp 9520 kısa numarasına göndererek şifre alabilirsiniz.

  9520'ye gönderilen tüm mesajlar ücretsizdir.

  Ücretlendirme
  KimNerede aylık kullanım bedeli 4,99 TL'dir Bu bedel karşılığında 2 hat izlenilebilir. 2 hat üzerine eklenecek her ek hat için aylık 1,99 TL ile ücretlendirilir.
  KimNerede üzerinden gönderilen SMS'ler 0,29 TL olarak ücretlendilir.
  Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
   


Sayfayı Paylaş