Avea Jet Modem Özellikleri

Konusu 'Avea' forumundadır ve GamZe tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Avea Jet Modem Özellikleri ve Cihaz İnceleme

  Avea Jet Modem 3G ve GPRS/EDGE hizmetini bir arada sunuyor. Avea Jet Mobil Modem ile dizüstü bilgisayarınızdan internete ve e-postalarınıza hareket halindeyken bile ulaşabilir, telefonunuzu meşgul etmeden kablosuz, kolay ve hızlı bir şekilde her yerden internete bağlanabiliyorsunuz.

  Avea jet modem, 3G hızında internet bağlantısı sunuyor. Bu minik modemi dizüstü bilgisayarınızıa takıyorsunuz ve anında internete 3g hızında bağlanabiliyor, e-postalarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Ürünün paket içeriğinde: USB Modem, Avea SIM kart ve USB kablo var. Modemi kullanmak için bilgisayarınıza herhangi bir yazılım yüklemenize gerek yok. Tak-çalıştır şeklinde kullanıyorsunuz. 12 aylık paketlerden 1 GB , 2 GB, 4 GB, 6 GB olmak üzere 4 farklı tercih yapabiliyorsunuz. Avea jet modemin sunduğu bir diğer avantaj ise 12 ay boyunca TTNET Wifi ile ayda 600 dakika internete bağlanmak ücretsiz. Modem, 3g ile çalıştığı zaman sabit 4 mbit hızda, edge ile çalıştığı zamanlarda da 256 kbit gibi bir hızda çalışıyor.

  Kolay taşınabilen, pratik bir cihaz. Ama almadan önce Evinizde ya da iş yerinizde kullanmayı planlıyorsanız, 3Gnin bulunduğunuz alandaki sinyal kalitesinden emin olarak satın almanızı öneririz.
   


Sayfayı Paylaş